Archiwum wiadomości z dnia: 2020-11-08

 ZWYCIĘSKI DEVIN HANEY: CHCĘ WALKI Z TEOFIMO LOPEZEM W 2021 ROKU

Mistrz świata WBC wagi lekkiej, Devin Haney (25-0, 15 KO) pokonał wczoraj na gali w Hollywood Yuriorkisa Gamboę (30-4, 18 KO), dominując i zwyciężając wysoko na punkty. Tuż po walce Amerykanin przedstawił swoje odczucia na temat pojedynku i ambitne plany na przyszły rok. Głównym celem Haneya ma być teraz starcie z mistrzem IBF, WBA i WBO, pogromcą Wasyla Łomaczenki Teofimo Lopezem (16-0, 12 KO).


CZERNINA: KILLER Z BYTOMIA

W dzisiejszym odcinku 'Czerniny' smak kuchni ormiańsko-polskiej podlanej amerykańskim sosem, czyli rzecz o Oskarze Safaryanie, mistrzu Polski w najcięższej kategorii wagowej, który będzie bronić tytułu już za kilka dni, podczas rozpoczynających się 15 listopada w Wałczu Mistrzostw Polski Seniorek i Seniorów.


FURY ODPOWIADA NA SŁOWA WILDERA: POSTRADAŁ ZMYSŁY

Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) nie przeszedł obojętnie obok słów Deontaya Wildera (42-1-1, 41 KO), który rozpoczął w mediach społecznościowych sagę teorii spiskowych dotyczących m.in. właśnie Brytyjczyka. W rozmowie z radiem talkSPORT mistrz świata wagi ciężkiej skomentował ostatnie wypowiedzi swojego byłego rywala.ZHANG: JESTEM CHIŃSKĄ BOMBĄ NUKLEARNĄ, IDĘ PO JOSHUĘ i FURY'EGO

Niemal dwumetrowy Chińczyk Zhang Zhilei (22-0, 17 KO) znokautował wczoraj na gali w Hollywood Devina Vargasa (22-7, 9 KO) i rzucił kontrowersyjne w swojej treści wyzwanie czempionom wagi ciężkiej. Chiński olbrzym porównuje się do najstraszniejszej broni w dziejach i zapewnia, że bierze na cel mistrza WBC Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) i jego rodaka, mistrza IBF, WBA i WBO Anthony'ego Joshuę (23-1, 21 KO).

PALACIOS: NAJWIĘKSZA WYGRANA? Z DIABLO, ALE MI JĄ ZABRALI

- Dwóch młodych pięściarzy z pomocą dopingu rywalizowało ze starym i to warto podkreślić. Człowiek, który musi oszukiwać, jest przegrany w życiu - wspomina Francisco Palacios (24-4, 15 KO), który w Polsce zawalczył trzykrotnie. Wspomina m.in. starcie z Michałem Cieślakiem. Zdaniem Czarodzieja polski pięściarz nie walczył czysto w starciu z nim.


FILIP HRGOVIĆ vs MICHAEL HUNTER? AMERYKANIN ODPOWIADA NA WYZWANIE

Filip Hrgović (12-0, 10 KO) kontra Michael Hunter (18-1-1, 12 KO)? Temat tej walki powrócił po wczorajszym zwycięstwie Hrgovicia nad Rydellem Bookerem na gali w Hollywood. Hunter pojawił się w gronie zawodników, których Chorwat wyzywa na pojedynek. Amerykanin szybko odpowiedział, teraz więc pozostaje nam czekać na ewentualne rozmowy promotorów i menadżerów.