SANCHEZ: CHCĘ BYĆ PIERWSZYM KUBAŃSKIM MISTRZEM WAGI CIĘŻKIEJ

Redakcja, Informacja prasowa

2020-11-06

Frank Sanchez (15-0, 11 KO) wierzy, że jest przyszłością wagi ciężkiej i ma to udowodnić w najbliższą sobotę podczas gali Ortiz vs Flores. Jego rywalem będzie Brian Howard (15-3, 12 KO).

- Chcę pokazać i udowodnić, że jestem najlepszym "ciężkim" na świecie. Mam mocne uderzenie, jestem szybki i tą walką narobię trochę hałasu. Mam szybsze ręce i nogi od innych zawodników wagi ciężkiej, jestem od rywali również lepszy technicznie. Wspólne treningi pod okiem Eddy'ego Reynoso w San Diego przebiegły znakomicie. Zrobiłem dużo rund sparingowych z różnymi zawodnikami. Sparowałem nawet z Canelo, który naprawdę uderza jak zawodnik wagi ciężkiej. Chcę zostać pierwszym kubańskim mistrzem świata wagi ciężkiej i dlatego tak ostro zasuwam na treningach. Całkowicie poświęciłem się treningowi, nie robię nic innego. Mój rywal bije mocno, ale ja jeszcze mocniej i nie wydaje mi się, żeby on był w stanie przeciwstawić się moim parametrom. Wygram to raczej przed czasem - przekonuje Kubańczyk.

- Jestem dużo lepiej wyszkolonym zawodnikiem niż Howard, zresztą wszystko robię lepiej niż on - dodał pewny swego Sanchez. Przypomnijmy, że w daniu głównym wystąpi jego rodak - Luis Ortiz (31-2, 26 KO), który skrzyżuje rękawice z Alexandrem Floresem (18-2-1, 16 KO).