Archiwum wiadomości z dnia: 2020-11-04

 


KELL BROOK: TERENCE'A CRAWFORDA CZEKA PRZYKRA NIESPODZIANKA

Mistrz świata WBO wagi półśredniej, Terence Crawford (36-0, 27 KO) 14 listopada zmierzy się z byłym czempionem, Kellem Brookiem (39-2, 27 KO). Brytyjczyk zapowiada wielką walkę i powrót na szczyt. Jest już w Las Vegas, gdzie dojdzie do niezwykle ciekawej konfrontacji ze znajdującym się w ścisłej czołówce rankingów bez podziału na kategorie Amerykaninem.WARREN O WALCE TYSON FURY vs DILLIAN WHYTE, W TLE FILIP HRGOVIĆ

Współpromotor mistrza świata WBC wagi ciężkiej Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO), Frank Warren kategorycznie stwierdził, że Dillian Whyte (27-2, 18 KO) nie zmierzy się z Furym 5 grudnia. Taką walkę proponował promotor Whyte'a - Eddie Hearn - po tym, jak wczoraj gruchnęła wiadomość, że Aleksander Powietkin ma koronawirusa i nie zmierzy się z Whyte'em w rewanżu 21 listopada.


TONY YOKA vs CHRISTIAN HAMMER 27 LISTOPADA W NANTES

Mimo pandemii koronawirusa, mistrz olimpijski z Rio Tony Yoka (8-0, 7 KO) nie zwalnia tempa. We wrześniu wrócił po roku przerwy błyskawicznym nokautem na Johannie Duhaupasie, a już 27 listopada w Nantes zmierzy się kolejnym ciekawym rywalem, Rumunem z niemieckim paszportem Christianem Hammerem (25-6, 15 KO).

PROMOTOR JOSHUY: JEŚLI NIE FURY, TO NA PEWNO USYK

Eddie Hearn - promotor Anthony'ego Joshuy (23-1, 21 KO), nie ukrywa, że jeśli tylko wszystko pójdzie po ich myśli 12 grudnia i odprawią Kubrata Pulewa (28-1, 14 KO), kolejnym krokiem powinny być dwie przyszłoroczne walki z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO). A gdzie tu jest miejsce dla Aleksandra Usyka (18-0, 13 KO)?


JOSHUA O SŁOWACH WILDERA: PRAWDA W KOŃCU WYSZŁA NA WIERZCH

- Prędzej czy później prawda zawsze wyjdzie na wierzch - zaciera ręce Anthony Joshua (23-1, 21 KO). On i Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO), gdy obaj byli jeszcze niepokonani, miesiącami obrzucali się oskarżeniami o unikanie walki o wszystkie pasy wagi ciężkiej. Amerykanin ostatnimi wypowiedziami przyznał, że otrzymał z obozu Anglika ofertę na bardzo duże pieniądze, czemu wcześniej, bardziej lub mniej, zaprzeczał.BEZ CENZURY #3: INFORMACJE ZWROTNE

Czasem w dziennikarskim fachu zdarza się tak, że jeden tekst prowokuje powstanie innego. Dlatego dziś oprócz tematów bieżących, czyli perspektyw Aleksandra Usyka w kategorii ciężkiej, oceny amerykańskiego debiutu Ewy Brodnickiej i inwazji DAZN na polski rynek, będzie jeszcze trochę o rozgrzewającej środowisko do czerwoności aferze BoxRecowej. Wszystko jak zawsze absolutnie Bez Cenzury!


TEOFIMO LOPEZ ZMIERZY SIĘ ZE ZWYCIĘZCĄ WALKI TAYLOR VS RAMIREZ?

Październikowy pogromca Wasyla Łomaczenki, świeżo upieczony król wagi lekkiej Teofimo Lopez (16-0, 12 KO) dochodzi do siebie po zabiegu, któremu została poddana jego stopa i rozgląda się powoli za kolejnymi rywalami. W ich gronie może się znaleźć zwycięzca walki mistrza świata IBF i WBA wagi junior półśredniej Josha Taylora (17-0, 13 KO) z mistrzem WBC i WBO Jose Carlosem Ramirezem (26-0, 17 KO).