HAYE: CHISORA MA FAJNE OPCJE, MOŻE PARKER, A MOŻE ZNÓW WHYTE

David Haye pomimo sobotniej porażki na punkty z Aleksandrem Usykiem wciąż widzi świetlaną przyszłość przed Dereckiem Chisorą (32-10, 23 KO), dla którego jest menadżerem. I jak sam przyznaje, ciekawych opcji jest kilka.

"Hayemaker" sam zadbał o to, by obóz przygotowawczy "Del Boya" był na najwyższym poziomie. Sprowadzał sparingpartnerów, układał dietę dla Derecka, a także ściągał z niego presję w mediach.

- To nie koniec tylko początek. Dereck zadzwonił do mnie w niedzielę i powiedział, że od razu chciałby wrócić na ring, bo wie, iż stać go na jeszcze więcej. A na horyzoncie są naprawdę ciekawe opcje. Przecież była już grana walka z Josephem Parkerem, a kto nie chciałby zobaczyć trzeciego starcia z Dillianem Whye'em? Wiem jedno, od kiedy uczestniczę w obozach Derecka, on zrobił spore postępy i w tej walce był najlepszy. Jeszcze trzy lata temu, po porażce z Kabayelem, wszyscy twierdzili, że Dereck powinien zakończyć karierę. Ale widząc jak radzi sobie niczym równy z równym z kimś tak dobrym jak Usyk pokazuje nam, że obraliśmy dobrą drogę - przekonuje Haye.

Przypomnijmy, że po dwunastu rundach pojedynku, będącego jednocześnie eliminatorem do pasa WBO wagi ciężkiej, sędziowie punktowali przewagę Usyka w stosunku 117:112 i dwukrotnie 115:113.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BOXER
Data: 03-11-2020 16:53:38 
tAK,lata lecą a Dereck robi postępy .
Pudzian kiedyś będzie mistrzem bo cierpliwy to...
 Autor komentarza: Mike555
Data: 03-11-2020 18:33:09 
Jeśli Parker pokona Fa mógłby rozbić Chisorę. Wiele mu to jednak nie pomoże, oprócz zarobienia paru groszy. Chisora był przez Usyka minimum 2 razy podłączony. Jeśli Parker w końcu ruszy agresywnie, a nawet wda się w wymiany wbije w ziemię Chisorę.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 03-11-2020 19:19:31 
Parker vs Chisor to dobre zestawienie, ale z Whytem to nie wiem niby po co. Z tego co widać na socialach to Chisor jak najbardziej chętny wskoczyć za Povetkina.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.