Archiwum wiadomości z dnia: 2020-10-31

 HAYE: CHISORA ZNOKAUTUJE USYKA, WSTRZĄŚNIE ŚWIATEM JAK LOPEZ

David Haye i Dereck Chisora (32-9, 23 KO) - kiedyś wrogowie o rywale, dziś przyjaciele, którzy wspólnie idą przez dżunglę boksu. Według Haye'a (menadżera Chisory) jego podopieczny zaszokuje dziś świat i pokona wielkiego Aleksandra Usyka (17-0, 13 KO), sprawiając sensację podobną do tej, którą sprawił dwa tygodnie temu Teofimo Lopez w walce z Wasylem Łomaczenką.BRODNICKA PO UTRACIE PASA: ZROBIŁAM WSZYSTKO, CO W MOJEJ MOCY

Ewie Brodnickiej (19-0, 2 KO) zabrakło wczoraj w Las Vegas 0,05 kilograma, by zmieścić się w limicie niemal 59 kilogramów (130 funtów) na ważeniu przed walką z Mikaelą Mayer (13-0, 5 KO). Tym samym Polka straciła pas mistrzyni świata WBO wagi super piórkowej, który będzie dziś mogła zdobyć jedynie Amerykanka. Brodnicka zabrała już natomiast głos po ważeniu.


JOYCE: CHĘTNIE ZNÓW SPOTKAM SIĘ Z USYKIEM PO TEJ WALCE

Kiedy padają pytania, czy Aleksander Usyk (17-0, 13 KO) poradzi sobie z pressingiem i ciosami znacznie większych i cięższych rywali, prawie za każdym razem przywoływane jest nazwisko Joe Joyce'a (11-0, 10 KO), wicemistrza olimpijskiego wagi super ciężkiej, którego Ukrainiec pewnie pokonał w lidze WSB w marcu 2013 roku. Sędziowie dali wtedy wszystkie rundy Usykowi. A przecież Joyce jest jeszcze większy niż Dereck Chisora (32-9, 23 KO), dzisiejszy przeciwnik Usyka.