HERNANDEZ NIE SKŁADA BRONI I WRACA Z WEGNEREM W NAROŻNIKU

Yoan Pablo Hernandez (29-2, 14 KO) poległ w powrocie ze sportowej emerytury. Mimo wszystko nie porzuca marzeń o odzyskaniu mistrzostwa świata, tylko już w wadze ciężkiej. A żeby to mu się udało, postanowił wrócić pod skrzydła trenera, z którym święcił sukcesy.

Legenda niemieckiej "trenerki" - Ulli Wegner, znów stanie w narożniku Kubańczyka. Obaj zdobyli tytuł mistrza świata kategorii cruiser. Teraz znów będą współpracować.

Obchodzący wczoraj 36. urodziny Hernandez wrócił w sierpniu po sześciu latach na ring, przegrał jednak przez nokaut w siódmej rundzie z Kevinem Johnsonem. Razem z Wegnerem będą mozolnie odbudowywać pozycję, nie śpiesząc się aż tak bardzo. Bo to był właśnie błąd Yoana. Niepotrzebnie od razu rzucił się na poważnego przeciwnika. W głowie ma oczywiście rewanż z Johnsonem, ale najpierw zaboksuje 21 listopada w Magdeburgu na dystansie sześciu rund. Rywal ma zostać wkrótce potwierdzony.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Olimp85
Data: 29-10-2020 12:53:59 
Chce byc mistrzem swiata w wadze ciezkiej... Moze niech powie wprost ze chce troche zarobic a w ciezkiej lepiej płacą ale jeśli Kingpin go znokautował to nawet tester z niego kiepski
 Autor komentarza: MLJ
Data: 29-10-2020 15:45:48 
Wierze mu. Myślę że on i Manuel Charr wkrótrce podzielą sie pasami wagi cięzkiej.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 29-10-2020 18:20:06 
Dajcie spokój chłopaki, bo możecie obaj zejść nagle w czasie jednej walki. Jeden na ringu, a drugi w narożniku.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 29-10-2020 20:18:06 
Wytłumaczcie mi coś proszę. Skoro on dostał od ledwo żywego Kingpina KO, to na jakich przeciwnikach chcą Hernandeza "odbudowywać" i prowadzić do jakiejkolwiek poważnej walki?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.