Archiwum wiadomości z dnia: 2020-10-27

 TAJEMNICZY CHRIS LOVEJOY: ZNOKAUTUJĘ DAVIDA ALLENA

Już w najbliższą sobotę na gali Usyk vs Chisora w Londynie David Allen (18-5-2, 15 KO) zmierzy się z Christopherem Lovejoyem (19-0, 19 KO), tajemniczym Amerykaninem, który zajmuje piętnastą pozycję w rankingu WBA, choć nie walczył z nikim poważnym (nota bene tylko jeden z jego rywali miał dodatni bilans) i żadna z jego walk nie jest szerzej dostępna. Oto, jak przedstawia się kibicom sympatyczny Lovejoy.


DOM CHAVEZA JUNIORA OBRABOWANY, BOKSER STRACIŁ FORTUNĘ

Dom byłego mistrza świata wagi średniej - Julio Cesara Chaveza Juniora (51-5-1, 33 KO) - został w zeszłym tygodniu obrabowany. Złodzieje weszli do posiadłości w Los Angeles przez okno łazienki i ukradli kosztowności warte 750 tysięcy dolarów. Najwięcej warta była biżuteria i designerskie portmonetki zamknięte w małym sejfie. Jego zawartość wyceniono na 600 tysięcy dolarów.


EDDIE HEARN: CHCĘ WPROWADZIĆ W BOKSIE MODEL UFC

Boss UFC Dana White ogłosił w zeszłym tygodniu, że jest blisko premiery organizacji Zuffa Boxing, w prowadzeniu której ma mu pomagać m.in. Floyd Mayweather Jr. Tymczasem lider rynku brytyjskiego wśród promotorów boksu, szef grupy Matchroom Eddie Hearn twierdzi, że również chce wprowadzić nowy model bokserskiego biznesu.
USYK-CHISORA: BOKSER, KTÓRY ZBIERAŁ MORELE vs ZWOLENNIK MARGARET THATCHER

Aleksander Usyk (17-0, 13 KO) i Dereck Chisora (32-9, 23 KO) byli bardzo zdeterminowani, aby pojedynek między nimi doszedł ostatecznie do skutku. Pandemia pokrzyżowała ich plany w pierwotnym terminie, ale chcieli skonfrontować siły na tyle, że zdecydowali się nawet zejść w tym celu ze swoich niemałych przecież wymagań finansowych.
MAYER: JESTEM LEPSZA OD BRODNICKIEJ W KAŻDYM ELEMENCIE

Już w najbliższą sobotę, 31 października w Las Vegas mistrzyni świata WBO wagi super piórkowej, Ewa Brodnicka (19-0, 2 KO) zmierzy się z Mikaelą Mayer (13-0, 5 KO). Amerykanka twierdzi, że jest numerem jeden swojej kategorii i zapewnia o wszechstronnym przygotowaniu na walkę z Polką. Mayer ma być w stu procentach gotowa na styl Brodnickiej i narzucić swoje warunki.