HAYE: CHISORA WNIESIE DO RINGU COŚ, CZEGO TEN DOTĄD NIE WIDZIAŁ

- Według mnie Dereck ma duże szanse, by pobić Usyka - mówi David Haye, niegdyś wielki rywal Derecka Chisory (32-9, 23 KO), dziś jego menadżer. Już za pięć dni walka z Aleksandrem Usykiem (17-0, 13 KO).

- Mało kto daje szansę Dereckowi, ale to będzie inny Dereck niż ten, którego znacie. W walkach ze Szpilką czy Takamem pokazał, że jego zrywy są na najwyższym poziomie. On zawsze miał takie przebłyski. Teraz spotka się z jednym z najlepszych pięściarzy w historii kategorii cruiser. To bardzo trudna przeszkoda, lecz Chisora zaoferuje mu coś, czego Usyk dotąd jeszcze nie widział. On wniesie do ringu intensywność i siłę, z którą Usyk dotąd nie miał do czynienia - zapowiada sławny "Hayemaker".

- Usyk stoczył dotąd jedną walkę w wadze ciężkiej z Chazzem Witherspoonem i wcale nie wyglądał w niej jakoś wyjątkowo. A Chisora ma idealny styl, by zepchnąć go na liny i dobrać się mu do skóry. Dereck znajduje się w znakomitej pozycji, bo jeśli wygra w sobotę, dobije się do walki o mistrzostwo świata z Anthonym Joshuą. A moim zdaniem ma bardzo duże szanse na pobicie Usyka - dodał Haye.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 27-10-2020 14:04:18 
Haye chyba sam nie wierzy w to co mówi. Sam jako "mały ciężki" pokonał dość efektownie młodszą wersję Derecka. Zapewne uważa, że w ciężkiej miał dużo lepszy cios od Usyka ale zapomina, że Ukrainiec jednak nie głaszcze. Sam natomiast ogólnie nigdy tak dobry jak Usyk nie był (bliżej mu do Huntera) a Dereck przez te lata jest bardziej porozbijany.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 27-10-2020 17:11:32 
Różnica między Hayem a Usykiem jest taka że Hayowi bliżej było do ciężkiego niż Usykowi, poza tym Haye braki w warunkach nadrabiał eksplozywnością i dość mocnym ciosem, po stronie Usyka na pewno jest lepsze wyszkolenie techniczne. Poza tym nie możemy koncentrować się tylko na wadach Chisora, bo Usyk faktycznie z Witherspoonem nie błyszczał, pozatym musi wnieść do ringu więcej kg i do tego jest po długiej przerwie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.