DAVID LEMIEUX vs JOHN RYDER 12 GRUDNIA W LONDYNIE?

Szef grupy Matchroom, Eddie Hearn ujawnił, że 12 grudnia w Londynie na gali Joshua vs Pulew może dojść do walki między Johnem Ryderem (28-5, 16 KO) i byłym mistrzem świata wagi średniej Davidem Lemieux (42-4, 25 KO). Konfrontacja Brytyjczyka z Kanadyjczykiem miałaby mieć status eliminatora do tytułu mistrza świata WBA wagi super średniej, który znajduje się w posiadaniu Calluma Smitha.

WASILEWSKI POTWIERDZA: GŁOWACKI vs OKOLIE O PAS WBO 12 GRUDNIA! >>>

W swojej ostatniej dotychczas walce, dwa tygodnie temu w Kanadzie Lemieux znokautował Francy'ego Ntetu, powracając po niemal rocznej przerwie. Obecnie Kanadyjczyk zajmuje czwartą pozycję w rankingu WBA. John Ryder jest w tym zestawieniu siódmy, ale w listopadzie zeszłego roku otarł się o tytuł, przegrywając nieznacznie na punkty ze wspomnianym czempionem, Callumem Smithem. Werdykt wzbudził wtedy wedug części obserwatorów kontrowersje.

Na gali w Londynie w walce wieczoru mistrz świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej Anthony Joshua (23-1, 21 KO) zmierzy się z obowiązkowym pretendentem IBF Kubratem Pulewem (28-1, 14 KO), a polskich kibiców najbardziej będzie interesował pojedynek o wakujący pas WBO wagi cruiser - Krzysztof Głowacki (31-2, 19 KO) vs Lawrence Okolie (14-0, 11 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.