KAMIL MŁODZIŃSKI ZADAŁ OSADANOWI PIERWSZĄ PORAŻKĘ

2020-10-24, Redakcja, Informacja własna

Po trzech kolejnych porażkach Kamil Młodziński (13-5-4, 6 KO) zanotował drugie kolejne zwycięstwo. Dziś odprawił niepokonanego dotąd Zsolta Osadana (16-1-1, 11 KO).

Na samym finiszu pierwszej rundy w wymianie w półdystansie Kamil trafił krótkim lewym sierpowym na brodę. Zraniony rywal natychmiast sklinczował, a za moment zabrzmiał gong. Po przerwie Polak od razu trafił bezpośrednim prawym krzyżowym. Wyprzedzał akcje Słowaka, a dobrą pracą nóg unikał zagrożenia. W trzeciej odsłonie Młodziński nieco się pogubił, w ringu zapanował chaos i walka się wyrównała.

Po słabszym okresie "Camilo" strzelił na 40 sekund przed końcem piątego starcia lewym sierpowym. Osadan "zatańczył", jednak Kamil zamiast z zimną krwią dobić zranioną ofiarę, rzucił się na nią, chcąc urwać głowę. A w ten sposób ciężko czysto poprawić. Słowak przetrwał więc kryzys i w ostatnich trzech minutach próbował odwrócić losy pojedynku. Ambicji nie można było im odmówić, ale ta ambicja momentami przeradzała się w chaos. Po ostatnim gongu sędziowie punktowali wyjątkowo zgodnie - wszyscy 58:56 na korzyść Polaka.