PREMIERA BOKSER.ORG PREMIUM: OFENSYWA PIĘŚCIARSKIEJ PUBLICYSTYKI

Redakcja, Informacja własna

2020-10-23

Dobry bokser zawsze chce się rozwijać dla siebie i kibiców, dlatego proponujemy Wam dział Premium. Będziemy w nim prezentować cykliczne teksty i materiały wideo naszych dziennikarzy - od wywiadów, przez autorskie programy, do felietonów, analiz i artykułów historycznych. Premierowe odcinki mieliście już zresztą okazję poznać. Stawiamy na jakość i różnorodność, merytoryczne i ciekawe spojrzenia na boks, które skłaniają do dyskusji. 

Każdy z niżej wymienionych autorów będzie publikował swój cykl raz w tygodniu, w określone dni. Oto rozkład jazdy nowego projektu BOKSER.ORG, zaczynając od dzisiaj.

PIĄTEK: 

1. Redaktor naczelny Łukasz Furman w wieczornym ''Ogrodzie Furmana'' omawia wraz z gośćmi najciekawsze wydarzenia ze świata boksu. Szeroki zakres tematów i opinii, pogłębiona rozmowa pozbawiona populizmów.

PLAYLISTA ''OGRÓD FURMANA'' NA YT >>>

NIEDZIELA: 

2. Red. Cezary Kolasa kontynuuje swój autorski cykl ''Niedziela w Ringu'', którego znaki firmowe to długie, bogate w smaczki wywiady, a także rozsądna publicystyka, koncentrująca się głównie na polskim pięściarstwie.

NIEDZIELA W RINGU: PROKSA WSPOMINA KARIERĘ >>>

3. Red. Jakub Biłuński przedstawia następcę popularnych, budzących kontrowersje ''Małych Pięści''. Przed Wami napędzana zwierzęcą ambicją i pychą ''Czernina'', cykl, który ma ''ponownie zdominować polską scenę pisania o boksie''. 

CZERNINA: ZWIERZĘCA RELIGIA. BOKS FILIPA HRGOVICIA (cz. 1) >>>

ŚRODA:

4. Red. Marcin Olkiewicz ''Bez Cenzury'' - uczciwa publicystyka w nowoczesnym wydaniu. Aktualne tematy, mocne puenty, wartka narracja. To wszystko zapowiada autor, który dał się już poznać jako utalentowany dziennikarz.

BEZ CENZURY #1: W OPARACH ABSURDU >>>

CZWARTEK:

5. Red. Łukasz Famulski i jego ''Oczy na Olimp'', czyli cykl tekstów autorstwa doświadczonego pasjonata, który jest związany z boksem olimpijskim jako dziennikarz i bliski obserwator.

OCZY NA OLIMP #1 - PILOT >>>

Oprócz tekstów/wideo cotygodniowych, w dziale Premium będą się również ukazywały teksty/wideo innych autorów. Będziemy się starali, by każdy dzień tygodnia przynosił jeden nowy materiał.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO LEKTURY, OGLĄDANIA I INTERAKCJI. TWÓRZMY RAZEM NOWĄ JAKOŚĆ. 

WSZYSTKIE MATERIAŁY PREMIUM ZNAJDZIECIE W ARCHIWUM DZIAŁU (IKONA NA GÓRZE STRONY) >>>