Archiwum wiadomości z dnia: 2020-10-17

 


SZPILKA BEZ OGRÓDEK: WASILEWSKI ZROBI WSZYSTKO, ŻEBYM TEJ WALKI NIE WYGRAŁ

- Nie obrażając Łukasza, ale będę walczył z dużo trudniejszym przeciwnikiem, którym jest Andrzej Wasilewski. Będę musiał po prostu uważać na wszystko. Nie muszę mówić, bo chyba każdy wie, kto się interesuje: Andrzej Wasilewski zrobi wszystko, żebym tej walki nie wygrał - takie słowa wypowiedział w rozmowie z Tomaszem Sararą Artur Szpilka (24-4, 16 KO), który przymierzany jest do zestawienia z Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO).

GALA TOP RANK W KISSIMMEE: XANDER ZAYAS ZNÓW EKSPRESOWY

Na rozgrzewkę przed dzisiejszą galą Łomaczenko vs Lopez w Las Vegas grupa Top Rank przygotowała wczorajszą galę w Kissimmee na Florydzie. Jej największą gwiazdą był zaledwie 18-letni, rywalizujący w wadze półśredniej Portorykańczyk Xander Zayas (6-0, 5 KO), w którym Bob Arum pokłada wielkie nadzieje. Młodzieniec nie walczył wprawdzie wczoraj w walce wieczoru, ale w swoim stylu skradł show.KLUCZE DO WYGRANEJ: ŁOMACZENKO vs LOPEZ

Jak zwykle w przypadku tych najważniejszych walk wprowadzamy Was w klimat wielkiego bokserskiego święta, prezentując nasze 'Klucze do wygranej'. Pod lupą oczywiście pojedynek na szczycie kategorii lekkiej pomiędzy genialnym Wasylem Łomaczenką (14-1, 10 KO) a eksplozywnym i szalenie utalentowanym Teofimo Lopezem (15-0, 12 KO). Co tym razem weźmie górę  doświadczenie czy młodość?


ŁOMACZENKO: NIE CHCĘ SZYBKO KOŃCZYĆ, CHCĘ DWUNASTU RUND

Już dziś w nocy polskiego czasu wielka unifikacja w wadze lekkiej - pojedynek mistrza świata IBF, WBC i WBO, genialnego Wasyla Łomaczenki (14-1, 10 KO) z mistrzem IBF Teofimo Lopezem (15-0, 12 KO) w Las Vegas. Ukrainiec na wczorajszym ważeniu był bardziej agresywny niż zwykle i wydaje się, że ostre zaczepki Lopeza miały na to wpływ. Łomaczenko deklaruje przy tym, że chce walki na pełnym dystansie.