PROMOTOR RIVASA: JESTEŚMY NAJLEPSZĄ OPCJĄ DLA FURY'EGO NA GRUDZIEŃ

- Tyson nie znajdzie lepszego i ciekawszego rywala na grudzień niż Oscar - przekonuje Yvon Michel, współpromotor Oscara Rivasa (26-1, 18 KO). Przypomnijmy, że Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) - mistrz WBC wagi ciężkiej, ma w planach występ 5 grudnia w Londynie.

Kolumbijczyk piętnaście miesięcy temu przegrał w eliminatorze WBC na punkty z Dillianem Whyte'em. Ale być może to on wcześniej dostanie mistrzowską szansę niż Anglik.

- Moim zdaniem najbardziej logicznym wyborem dla Tysona na grudzień jest właśnie mój zawodnik. To byłaby dobrowolna obrona. Fury uwielbia wyzwania, a taka walka byłaby wyzwaniem i ciekawą historią. Ze swoim stylem Oscar dałby Tysonowi bardzo ciekawą dla kibiców walkę - kontynuował promotor.

- Pierwotnie zamysł był taki, że wracamy 19 grudnia na rozpisce gali Fury vs Wilder III. Z tej walki jak wiemy już nic nie wyjdzie, ale dzięki temu Oscar cały czas pozostawał w treningu i będzie gotowy na 5 grudnia. To byłoby naprawdę śmieszne, gdyby okazało się, że Rivas dostanie walkę o tytuł wcześniej niż Whyte, z którym niedawno przegrał. Ale nawet pomimo punktowej porażki mój zawodnik udowodnił wtedy, że należy do światowej elity. On będzie groźny dla każdego przez dwanaście rund - zakończył Michel.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 13-10-2020 16:39:36 
Fury nie weźmie Rivasa będzie Martin albo Kabayel.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 13-10-2020 18:43:37 
Ravis dzisiaj bez szans w takiej walce. Najpierw powinien wziąć jakiegoś 2-metrowca na rozgrzewkę żeby zobaczyć z czym to się je.
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 13-10-2020 19:13:38 
też uważam że Rivas jest za mały, dryblas Wilder miał problem z odchyleniami Furego, taki Rivas to mógłby sobie czasem uderzyć na schaby i to wszystko
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.