HOLLYŁÓDŹ - GALA KAŻYSZKI W GRUDNIU, JEŻEWSKI W WALCE WIECZORU

Grupa Rocky Boxing Promotions potwierdziła na Twitterze, że 11 grudnia w hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi odbędzie się kolejna organizowana przez nich impreza bokserska. W pojedynku wieczoru na dystansie dziesięciu rund wystąpi najważniejszy pięściarz stajni Krystiana Każyszki, czyli Nikodem Jeżewski (19-0-1, 9 KO). Nazwisko rywala Nikodema poznamy lada dzień. 

- Bardzo ciekawe zestawienie na naszym podwórku. Żaden Polak jeszcze nie boksował z tym zawodnikiem, chyba że WSB, ale o tym nie wiem - napisał na Twitterze Krystian Każyszka. 

Od razu komentator TVP Sport Piotr Jagiełło zdecydował się na swój typ. - Skoro WSB, skoro brak polskich akcentów, to stawiam na Romana Gołowaszczenkę - prognozował były redaktor Bokser.org.

- Szykuje nam się bardzo mocna karta walk - czytamy na oficjalnym profilu stajni. Gala w Łodzi transmitowana będzie na antenie Polsatu Sport oraz Super Polsatu, prawdopodobnie także będziemy mogli ją zobaczyć w Polsacie Sport Fight. 

Jeżewski ostatnią walkę stoczył na gali w poprzedni weekend w Wielkim Klinczu, gdzie ruszył także turniej wagi junior ciężkiej, a w nim pierwszą wygraną zanotował olimpijczyk z Rio Igor Jakubowski (2-0, 1 KO). Z kolei Nikodem wygrał wysoko na punkty z Markiem Prochazką (9-3-1, 5 KO), od jednej z pierwszych rund walczył z kontuzją ręki. 

Gala sprzed tygodnia nie była wspaniała, miała swoje gorsze strony, a w tym najbardziej jedną, czyli Zoltana Csalę (12-23, 10 KO). Widać natomiast, że Każyszce zależy na tym, aby organizować kolejne gale boksu i dawać miejsce zawodnikom do boksowania. Jeżewski jest blisko większych starć, mówi się o potyczce, w której stawką byłby tytuł mistrza Unii Europejskiej. Turniej wagi ciężkiej został za to przeniesiony na kolejny rok ze względu na skutki pandemii koronawirusa. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.