PRZED NAMI GALA TYMEX BOXING NIGHT 14

Gala Tymex Boxing Night 14 już 21 listopada w Szydłowcu. Mocne starcia, wielkie emocje i niezapomniany wieczór z boksem czeka wszystkich kibiców.

W walce wieczoru zobaczymy międzynarodowego mistrza Polski wagi lekkiej, Damiana Wrzesińskiego (20-1-2). Po spektakularnym nokaucie w ostatniej walce "Wrzos" dał jasny przekaz, że należy do europejskiej czołówki w swojej dywizji. Kolejna walka to już ostatni stopień do długo wyczekiwanego starcia o tytuł mistrza Europy.

Mistrz Polski, uczestnik walk na gołe pięści Gromda, autor najkrwawszego pojedynku w tym roku oraz jeden z najtwardszych pięściarzy w Polsce - Tomasz "Zadyma" Gromadzki, zmierzy się z niepokonanym zawodnikiem z Niemiec, Sahanem Aybayem (10-0), który na ostatniej gali brutalnie znokautował swojego przeciwnika już w trzeciej rundzie. Pojedynek ten to gwarancja emocji i zakończenia walki przed czasem.

Na gali boksować będzie również czołowy pięściarz Łukasz Maciec (25-3-1), uzdolniony i waleczny Stanisław Gibadło (4-0) oraz powracający po porażce Oskar Kapczyński (3-1).

Wielkie emocje bokserskie już 21 listopada. Transmisja na żywo w TVP Sport.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.