EKIPA CHARLO CHĘTNA NA WALKĘ Z CANELO

Ronnie Shields - trener Jermalla Charlo (31-0, 22 KO), bardzo chętnie zobaczyłby teraz swojego mistrza WBC wagi średniej ze sławnym Saulem Alvarezem (53-1-2, 36 KO).

Canelo balansuje pomiędzy wagą średnią a półciężką. Amerykanin jest gotów pójść mu na rękę w tej kwestii.

JERMALL CHARLO: JESTEM NUMEREM JEDEN NA ŚWIECIE W WADZE ŚREDNIEJ >>>

- Możemy iść dla Canelo do wagi super średniej, a jak będzie taka potrzeba to nawet do półciężkiej. Będziemy walczyć tam gdzie zechce Alvarez, nie będzie z tym problemu. Moim zdaniem zarówno dla mojego chłopaka, jak i samego Canelo, to obecnie najciekawsza walka do zrobienia, najlepsza opcja dla nich obu. Kibice również zobaczyliby to z przyjemnością, więc musimy do tego doprowadzić. Walka na pewno byłaby trudna, lecz Jermall podnosi poprzeczkę i chce rywalizować z najlepszymi, jest na niego gotowy - mówi Shields.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 08-10-2020 21:19:08 
Facet jest młody, ma zajebiste warunki, ostry lewy prosty i potrafi przyjąć - Rywal idealny. Niestety nie spełnia wymogów rudego.

A oto oferta "TeamBeafAlvarez"
Jarmall !!
zgłoś się jak będziesz miał kilka porażek, wiek co najmniej 35-36 lat, ponadto musisz się zgodzić na brak testów i walkę w Las Vegas z wybranymi przez Canelo sędziami.
W nagrodę - porażka ze słynnym meksykaninem na kartach punktowych od UD po MD, lub przy naprawdę dobrej walce i wypunktowaniu Alvareza paroma rundami, porażkę tylko przez SD.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 08-10-2020 23:10:45 
Charlo nie musi sie nigdzie spieszyc, panowie sa w tym samym wieku ale Canelo stoczyl juz sporo wymagajacych walk przez co 1. powinien szybciej sie posypac 2. na chwile obecna ma o wiele wieksze doswiadczenie. Charlo jak stoczy 2-3 walki na bardzo wysokim poziomie to w moich oczach bedzie faworytem z meksem, na chwile obecna 51/49 rudy (w walce nie na kartach bo tutaj to wynik mozna podawac w ciemno). Tak czy owak na razie walka jest nie do zrobienia, rudy teraz musi obic jakiegos turka, pozniej "zremisowac" z kazachem, nastepnie powalczyc z ktoryms brytem a to wszystko dopiero jak poda sobie reke z dazn i cpunem transwestyta
 Autor komentarza: gerlach
Data: 08-10-2020 23:35:48 
3% szans na ta walke
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 09-10-2020 08:05:06 
Być może 3% ale to zawsze coś na początek, tak jak wcześniej pisał marcinm nie ma potrzeby pośpiechu. Niech Shields deklaruje gotowość Jermalla przez następne 1,5 roku to i tak nie zmienia nic puki nie będzie zainteresowania drugiej strony. Niech będzie nawet oficjalnie 99 % szans na walkę a i tak walka może się nie odbyć bo wiadomo kto zawsze jest stroną A. Zresztą ostatnio wszystko patykiem po wodzie pisane zwłaszcza w przypadku kogoś tak przyzwyczajonego do olbrzymich zarobków w czasie kiedy o nie cholernie trudno a i przeciwnik chce sprzedać swój rekord/nazwisko za godziwe pieniądze.
 Autor komentarza: Marduk
Data: 09-10-2020 10:21:42 
Zróbcie tą walkę proszę.
 Autor komentarza: samqualis
Data: 09-10-2020 11:26:52 
mistrzowie walcza z mistrzami walka z samego topu

nie jak jakies chujostwo pewnego balwana z szeremeta
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 09-10-2020 15:35:21 
up
jesteś jak te gadające głowy w telewizji co z kamienną twarzą wciskają kit w który sami nie wierzą - trzeba mieć mentalność domokrążcy do czegoś takiego.
 Autor komentarza: samqualis
Data: 09-10-2020 18:16:12 
To wylacz tv covidovy bucu
 Autor komentarza: puncher48
Data: 09-10-2020 18:20:40 
To byłby wielki pojedynek,ale nie do zrobienia w szczególności w dobie wszechobecnej pandemii, oby tylko nie czekali kolejnych pięciu lat, a by o nim pomyśleć:)
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 09-10-2020 18:58:01 
samqualis
jak ktoś taki ja ty zaczyna używać w stosunku do mnie obraźliwych zwrotów to nie myśl, że mnie tym jakoś porusza, bo jestem pewien, że tego typu zachowania są tylko i wyłącznie oznaką słabości - niczego więcej. Wiedząc (z twoich wcześniejszych deklaracji), że z dłuższymi tekstami sobie nie radzisz bo nie miałeś z nimi zapewne nigdy wcześniej do czynienia zakończę informując cię, że wiem - to forum stanowi dla ciebie źródło chorej podniety, po prostu masz poczucie istnienia, chcesz pokazać charakter, którego na co dzień i w realu nie masz - stąd ta dzwoneczkowa agresja.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.