NA HORYZONCIE WALKA BUATSIEGO Z JOHNSONEM

Eddie Hearn nie boi się mocnych zestawień swoich zawodników. Teraz chce skonfrontować zawodników wagi półciężkiej z zaplecza światowej czołówki - Joshuę Buatsiego (13-0, 11 KO) z Callumem Johnsonem (18-1, 13 KO).

Brytyjski promotor zamierza doprowadzić do ich starcia w grudniu, bądź na początku roku 2021. Lepszy z tej dwójki zapewniłby sobie walkę o mistrzostwo świata. W minioną niedzielę Buatsi (#2 WBA, #3 IBF, #12 WBC i #14 WBO) pokonał przez TKO w siódmej rundzie Marko Calicia, Johnson natomiast pauzuje od ponad półtora roku, gdy rozprawił się w trzeciej odsłonie z Seanem Monaghanem.

- Chciałbym skonfrontować ich między sobą. Wysłałem ekipie Johnsona ofertę na ten pojedynek i czekam na ich odpowiedź. Chciałbym żeby on jak najszybciej wrócił na ring. Dajmy kibicom fajną walkę, a zawodnikom dobre pieniądze. Dla mnie to równe zestawienie, bez faworyta. Callum pauzuje tak długo, że moglibyśmy mu zrobić walkę na przetarcie w listopadzie bądź grudniu, a potem od razu z Buatsim na początku przyszłego roku. Dla obu byłaby to ciekawa potyczka i z wielką przyjemnością to zorganizuję - mówi Hearn.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Gazun
Data: 08-10-2020 11:24:29 
Stawiam na Calluma
 Autor komentarza: Furmi
Data: 08-10-2020 11:40:22 
Boksersko Buatsi, ale ostatnia walka pokazuje, że ma luki w defensywie, a Callum bije bardzo mocno. Nie zdziwiłbym się, gdybyś miał rację.
 Autor komentarza: Gazun
Data: 08-10-2020 11:51:53 
Podoba mi się boks Buatsiego ale uważam że dla niego jest to duży przeskok, natomiast Callum jest zawodnikiem lepiej sprawdzonym i ma mega cios. Uważam że w ich bezpośredniej walce ze względu na błędy w obronie o których mówisz Joshua byłby w końcowych rundach poddany.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 08-10-2020 12:36:01 
Jeśli Buatsi chce takiej walki to szacun. Johnson kopie jak koń, zresztą miał na deskach Beterbijewa po krótkiej, ale zajebistej wojence w której poległ.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 08-10-2020 17:06:41 
Buatsiego za wcześnie okrzyknięto gwiazdą. Chorwat obnażył jego słabe punkty.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.