Archiwum wiadomości z dnia: 2020-10-07

 
ŁOMACZENKO vs LOPEZ BEZ KLAUZULI REWANŻOWEJ W KONTRAKCIE

Mistrz świata WBC, WBO i WBA wagi lekkiej, Wasyl Łomaczenko (14-1, 10 KO) zmierzy się z mistrzem IBF Teofimo Lopezem (15-0, 12 KO) już za niecałe dwa tygodnie, 17 października w Las Vegas. W kontrakcie na walkę nie ma klauzuli rewanżowej. W swoim stylu uzasadnia to promotor uczestników hitowej konfrontacji - szef grupy Top Rank Bob Arum.

ASPINALL: SPARINGI Z TYSONEM FURYM ZMIENIŁY MOJĄ MENTALNOŚĆ

W najbliższą sobotę na gali UFC Fight Island 5 w walce z Alanem Badout wystąpi brytyjski zawodnik wagi ciężkiej, Tom Aspinall (MMA 8-2), który robi ostatnio sporo szumu w mieszanych sztukach walki. Podczas konferencji prasowej przed sobotnią galą stwierdził, że spory progres zrobił m.in. dzięki sparingom z bokserskim mistrzem świata WBC wagi ciężkiej, swoim rodakiem Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO).
WARREN WSPOMINA AWANTURĘ Z TYSONEM: UDERZYŁ MNIE Z PARTYZANTA

Przez lata narosło mnóstwo mitów wokół słynnego ataku Mike'a Tysona na weterana bokserskiego biznesu, Franka Warrena, który oberwał od legendy wagi ciężkiej w czerwcu 2000 roku w Glasgow, przed walką Tyson vs Lou Savarese, którą Amerykanin wygrał w pierwszej rundzie. Mówiło się o tym, że promotor został ciężko pobity lub poniżony, ale Warren przedstawia inną wersję całej sprawy.