CAZARES: BYŁEM ZAWIEDZIONY POSTAWĄ CHAVEZA SR, NIE BĘDZIE REWANŻU

Mario Abel Cazares (12-0, 5 KO) długo żył przeszłością i wygraną nad sławnym Canelo, gdy obaj mieli po czternaście lat. Ale dzięki niedawnemu zwycięstwu nad Julio Cesarem Chavezem Jr (51-5-1, 33 KO) może patrzeć w przyszłość z optymizmem.

Pojedynek został zatrzymany w szóstej rundzie i podliczono punkty. A na kartach sędziów prowadził wtedy Cazares - 59:54 i dwukrotnie 57:56. Syn legendarnego "Cesarza" protestował, wspierał go sławny ojciec, ale chyba szybko nie obejrzymy rewanżu. Właśnie przez awanturę po walce. Chavez Senior zaatakował członka zespołu Cazaresa, Enrique Covarrubiasa. Czym ten zawinił? Po prostu cieszył się za bardzo, co rozsierdziło wielkiego "Cesarza". Sławny ojczulek zamachnął się na "rywala", na szczęście w ostatniej chwili został powstrzymany przez osoby trzecie.

CAZARES: OSTATNIO ZOSTAWIŁEM CANELO ZAPŁAKANEGO, TERAZ GO ZNOKAUTUJĘ >>>

- Po wszystkim Chavez Sr rzucił się na mojego prawnika, który świętował wygraną pod ringiem. Prawie nikt nie dawał mi szans, więc Chavez był bardzo sfrustrowany i zły. Za to co się stało nie jestem zainteresowany rewanżem - nie ukrywa Cazares.

- Tak naprawdę wszystko było przeciwko mnie. Moją naturalną kategorią jest super średnia, a zgodziłem się na wagę półciężką. Postawa Chaveza seniora bardzo mnie rozczarowała. Przez całą walkę obrażał mnie słowami, których nie wypada nawet powtarzać, a na końcu rzucił się z pięściami na mojego adwokata i doradcę. Było mi po prostu smutno po tym co zaszło i nie chcę nawet rozmawiać z nimi o rewanżu - dodał Cazares.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Piesel
Data: 06-10-2020 23:53:18 
Do śpiącej redakcji jak królewna. Dacie radę majstry coś zrobić z reklamami na stronie ? Szczególnie przez które nie da się wejść w news nawet bo jakieś gowno wyskakuje.
 Autor komentarza: chelmik92
Data: 07-10-2020 07:27:47 
Po prostu używaj adblocka i nie bedziesz widział ani jednej reklamy
 Autor komentarza: holy
Data: 07-10-2020 08:24:26 
Chavez Jr mógłby ojcu buty czyścić.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 07-10-2020 12:05:57 
Ale widocznie Chavez Jr ma zły wpływ na Ojca :) no cóż, to w końcu syn i jest zaangażowanie, emocje no ci za tym idzie brak obiektywizmu, opanowania.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.