Archiwum wiadomości z dnia: 2020-10-05

 PROGRAIS: BĘDĘ PIERWSZYM, KTÓRY ZNOKAUTUJE BRONERA

Byli mistrzowie świata Regis Prograis (24-1, 20 KO) i Adrien Broner (33-4-1, 24 KO) od pewnego czasu prowadzą w mediach werbalną wymianę ciosów i wygląda na to, że w przyszłym roku możemy zobaczyć starcie Amerykanów w ringu. Prograis zapowiada zwycięstwo przed czasem, którego nie udało się osiągnąć żadnemu z dotychczasowych rywali Bronera.


XXVI OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY 2020

Dopiero co opadł kurz na ringu we Włocławku, gdzie najważniejsi zawodnicy boksu olimpijskiego walczyli o miano Mistrza Polski Juniorów za rok 2020, a teraz przyszedł czas na przyszłość naszej dyscypliny - kadeci zawalczą na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Szczegóły i program w rozwinięciu.


KAŻYSZKA: JEŻEWSKI Z PIERWSZYM TYTUŁEM, POMOGĘ NOWACZYŃSKIEMU

- Jestem bardzo szczęśliwy, że Nikodem Jeżewski, z którym współpracuję od wielu lat, zdobył swój pierwszy pas mistrzowski. Pomogę też Pawłowi Nowaczyńskiemu. Zależy mi, aby miał dobre warunki treningowe oraz materialne i mógł kiedyś cieszyć się z sukcesów w boksie zawodowym - mówi Krystian Każyszka, organizator Kaszubski Gryf Pomorski Rocky Boxing Night w Wielkim Klinczu koło Kościerzyny. Galę transmitowała obchodząca jubileusz 20-lecia Telewizja Polsat.ŁOMACZENKO DOCENIA UMIEJĘTNOŚCI I INTELIGENCJĘ LOPEZA

Mistrz świata WBC, WBO i WBA wagi lekkiej, Wasyl Łomaczenko (14-1, 10 KO) zmierzy się z mistrzem IBF Teofimo Lopezem (15-0, 12 KO) już za niecałe dwa tygodnie, 17 października w Las Vegas. Ukrainiec był od dłuższego czasu ostro zaczepiany przez Amerykanina o honduraskich korzeniach i zapowiadał, że Teofimo słono za to zapłaci, ale w ostatniej wypowiedzi Łomaczenki widać szacunek dla umiejętności rywala.OKOLICE BIELSKA - BOKSERSKIE LEGENDY

Tu warto być, dla upamiętnienia i dla oddania dyscyplinie. Na takich imprezach objawiają się talenty, a trenerzy widzą ile jeszcze jest do zrobienia. Ciężki, a zarazem piękny sport niesie ogromny ładunek emocji. Zapowiedź imprezy w rozwinięciu.