WILDER WYMIENIA TRENERA - WHYTE KOMENTUJE: WILDER TO IDIOTA!

Przedwczoraj informowaliśmy Was o tym, że Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) rozstał się z Markiem Brelandem, który trenował go od początku zawodowej kariery. Dillian Whyte (27-2, 18 KO) nie ma wątpliwości, że to wielki błąd byłego już mistrza świata wagi ciężkiej.

Trylogia pomiędzy "Brązowym Bombardierem" a Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) miała dopełnić się 19 grudnia, choć wiemy już, że raczej poczekamy na trzecią walkę do przyszłego roku. Póki co jednak Amerykanin poczynił zmiany. Brelanda zastąpi były rywal, sparingpartner, a także dobry kumpel - emerytowany już Malik Scott (38-3-1, 13 KO). Pierwszym trenerem będzie chyba Jay Deas, pełniący również rolę menadżera, który wynalazł późniejszego medalistę olimpijskiego i championa WBC. Scott będzie kimś w rodzaju asystenta trenera. Wielu jednak uważa, że Deontay zawdzięcza swoje sukcesy bombie w prawej ręce i właśnie Brelandowi. Podobnego zdania jest Whyte.

- Wilder popełnił największy błąd w karierze rozchodząc się z Markiem Brelandem. To był przecież jedyny facet w tym zespole z ogromną wiedzą bokserską, który był sam wielkim mistrzem i wiedział o co chodzi w boksie. On też jako jedyny miał gdzieś sławę i pieniądze, tylko zależało mu bardziej na dobru zawodnika. On troszczył się o zdrowie Wildera rzucając ręcznik i wyratował Wildera przed poważniejszymi stratami. Breland był kiedyś w takiej sytuacji jak teraz Wilder i wiedział dobrze co robi. On nie będzie krzyczał "Bomb Squad" i wydurniał się jak inni w tej ekipie. To cichy, spokojny facet, który po prostu robi swoją robotę. I Wilder musi być idiotą jeśli tego nie widzi. Oczywiście to jego zespół i może robić co chce, lecz moim zdaniem popełnił ogromny błąd - stwierdził Whyte, który 21 listopada wyjdzie do rewanżu z Aleksandrem Powietkinem (36-2-1, 25 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: marcinm
Data: 05-10-2020 16:22:29 
no Whyte dobrze prawi, wkoncu przed walka z Povetkinem sam zmienil sztab, co w opinii niektorych moglobyc zlym ruchem (przed walka mowil o tym m.in ten polski menago z UK, Martin Mikolajczak.
 Autor komentarza: Granat
Data: 05-10-2020 17:55:53 
To że Wilder jest idiotą wiemy od dawna. Po prostu z czasem pojawia coraz więcej newsów, które to tylko potwierdzają.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 05-10-2020 19:48:00 
Super pomysł. Zamienić Brelanda na Scotta, speca od uciekania po ringu przed journeymanami i dziadkami. Nawet mułowaty człapak Chisora, którego rok później Fury dosłownie zajechał, zdołał posłać Scotta na dechy w szóstej rundzie. Gdyby zamiast Brelanda wywalił Deasa i znalazł sobie prawdziwego trenera, to może coś by z tego było. Ale tak? Wyjdzie z tego Squad wzajemnej adoracji :)
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 05-10-2020 21:02:26 
Wilder jest jak Cypher co zdradził załogę Nabuchodonozora bo olał smutna rzeczywistość i wybrał matrixa :). To typ człowieka, który potrzebuje wokół siebie klakierów a nie poważnych ludzi i stąd Malik Scott za Brelanda.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 05-10-2020 23:56:34 
Tak wy jesteście w jego sztabie i wiecie lepiej jprdl Internet.
 Autor komentarza: Waluk
Data: 05-10-2020 23:57:16 
Jeden Idiota daje rady drugiemu Idiocie...
 Autor komentarza: 1Aleksandra1
Data: 06-10-2020 00:10:50 
Proponuję Wilderowi dobrać do sztabu trenerskiego Robin Deakin i Marcina Najmana.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 06-10-2020 08:12:14 
Nie trzeba być w jego sztabie a i siedząc cały czas w internecie czy na klopie można być bliżej rzeczywistości niż on - patrz zbyt ciężki strój - to wymyślił internauta?! "Tak wy jesteście w jego sztabie" - pseudo zdroworozsądkowe myślenie. Wilder jest tak oderwany o realiów, że trudno nie wiedzieć lepiej - udowadniał to swoimi wymówkami a teraz postępowaniem - dalej nie dociera?
 Autor komentarza: MODM
Data: 06-10-2020 09:27:51 
Dobrze ze Sasza w rewanżu z kończy karierę tego stożkogłowego nieudacznika który jedzie całą karierę bo udało mu się kiedyś podłączyć AJ. Jeden świniak już pogrzebał swoją karierę teraz czas na drugiego kaleczą ego ten sport
 Autor komentarza: Callisto
Data: 06-10-2020 12:11:17 
Bardzo dobra decyzja przybliżająca Denotaja do zakończenia kariery juz w następnym pojedynku.
 Autor komentarza: Jehu
Data: 06-10-2020 13:03:36 
Chyba wszyscy zgadzamy się, co do tego, że Wilder jest pięściarzem kiepsko wyszkolonym technicznie, że we wszystkich swoich występach, walczył według tego samego schematu i gdy po raz pierwszy natrafił na przeciwnika, który poważnie go przycisnął, przegrał w kompromitującym stylu. Na zdrowy rozum wieść o zmianie trenera. Gościa, który nauczył go jednego ciosu, nie licząc wiatraków, powinna być przyjęta z nadzieją, że coś się zmieni. Tymczasem nagle facet okazał się trenerskim geniuszem i źródłem sukcesów Wildera. Nie rozumiem. Ja tam z chęcią zobaczę, co ta zmiana przyniesie.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 06-10-2020 13:50:28 
Jehu
nie chodzi o "trenerski geniusz" tego faceta, tylko o to, że jedyny z tej ferajny poddał Wildera - możliwe, że dzięki niemu dziki w ogóle może przystąpić do tej trzeciej walki. Ja też z chęcią zobaczę co w zamian wniesie Malik - kumpel klakier , bo wychodzę z założenia, że tragikomedie też bywają ciekawe.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.