OFICJALNIE: DEVIN HANEY vs YURIORKIS GAMBOA 7 LISTOPADA

Pisaliśmy dzisiaj o walce Filipa Hrgovicia, która czeka nas 7 listopada. Dojdzie do niej na gali DAZN w Hollywood, której walką wieczoru będzie starcie Devin Haney (24-0, 15 KO) vs Yuriorkis Gamboa (30-3, 18 KO). Na hollywoodzkiej imprezie wystąpi również wicemistrz olimpijski z Pekinu, Chińczyk Zhang Zhilei (21-0, 16 KO), który zmierzy się z innym byłym olimpijczykiem - Devinem Vargasem (22-6, 9 KO).

ZHILEI Z JOSHUĄ W PEKINIE? TO JEDNA Z OPCJI NA PRZYSZŁOŚĆ >>>

Wracając do pojedynku Gamboa vs Haney - Kubańczyk nie walczył od grudnia zeszłego roku, czyli od starcia z Gervontą Davisem, które przegrał przez TKO w dwunastej rundzie. Nabawił się zresztą wówczas kontuzji ścięgna Achillesa, zdołał jednak wrócić do pełni sprawności. Natomiast Devin Haney ostatnią dotychczas walkę stoczył w listopadzie zesżłego roku, wygrywając wysoko na punkty z Alfredo Santiago.

- Gamoba to niebezpieczny i doświadczony zawodnik. Były mistrz świata, który zranił Terence'a Crawforda, a także pokonał Orlando Salido, pogromcę Wasyla Łomaczenki. Wreszcie mam kogoś, kto będzie dla mnie wyzwaniem. Chcę wysłać jasny komunikat, pokazać światu, kto jest najlepszym zawodnikiem na świecie. Mój głód sukcesu jest większy niż większy niż głód kogokolwiek innego - powiedział Amerykanin.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 03-10-2020 12:11:54 
Zobaczymy czy Haney poradzi sobie z Gamboą lepiej niż Davis. Twierdzę osobiście że tak. Fajna walka na papierze i super test dla Devina..
 Autor komentarza: puncher48
Data: 03-10-2020 17:29:24 
Gamboa lata świetności ma za sobą, ale to dobry test, który potwierdzi, lub ewentualnie zweryfikuje plany Haney'a.
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 04-10-2020 14:02:57 
Haney niesamowity talent. Dobra walka dla niego, a potem przeskok w klasie rywali.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.