NIEOFICJALNIE: WALKA SZEREMETY Z GOŁOWKINEM 20 LISTOPADA

Platforma DAZN dokonała zmian w harmonogramie swoich gal. Większość została przesunięta na piątki, kierownictwo platformy chce uniknąć sobót, w które odbywać się będą szczególnie mocno obsadzone gale konkurencji. W tej sytuacji walka mistrza świata IBF wagi średniej Giennadija Gołowkina (40-1-1, 35 KO) z obowiązkowym pretendentem Kamilem Szeremetą (21-0, 5 KO) ma się odbyć 20 listopada.

GŁOWACKI, CIEŚLAK, SZEREMETA I SULĘCKI W ZESTAWIENIU THE RING >>>

Pod koniec września wydawało się, że 21 listopada będzie ostateczną datą walki Polaka z Kazachem, ale niczego nie można być w obecnym okresie pewnym. Wydaje się jednak, że 20 listopada to dzień, w którym bokser z Białegostoku doczeka się swojej życiowej szansy. Do pojedynku ma dojść w kalifornijskim Carson, o czym już informowaliśmy.

Pierwotnie mowiło się o walce 28 marca w Chicago. Potem w grę wszedł kwietniowy termin w Kazachstanie. Następnie Gołowkin rozpoczął w czerwcu obóz przygotowawczy, a Polak pozostawał w ciągłym treningu i wydawało się, że starcie odbędzie się na przełomie sierpnia i września. Tymczasem cierpliwość bokserów została wystawiona na kolejną próbę. Wkrótce przekonamy się, czy 20 listopada jest rzeczywiście planowanym terminem. Wciąż czekamy na oficjalne ogłoszenie walki.

Przypomnijmy, że Polak - oficjalny pretendent IBF - swój ostatni dotychczas pojedynek stoczył 5 października zeszłego roku w Nowym Jorku, pokonując przed czasem Oscara Cortesa. W walce wieczoru tej samej gali Giennadij Gołowkin wygrał po bardzo trudnej przeprawie jednogłośnie na punkty z Siergiejem Derewianczenką. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 02-10-2020 17:11:17 
Ciężko oczekiwac cudów od Kamila w sytuacji gdy nie miałnigdy poważnego testu. Mozna powiedzieć że jeśli dotrwa do 5-6 rundy, to będzie ogromny sukces. Mimo wszystko życzę powodzenia.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 02-10-2020 20:06:16 
To już chyba 2 lat będą w krótce odkąd mówi się o tej walce. Jak widać data egzekucji jeszcze nie została jednoznacznie ustalona. Ja w tą walkę uwierzę jak zobaczę ich wchodzących do ringu. Oby Szaramata wygrał, wtedy zobaczymy jak leje Rudego, bo póki co wychodzi na to że nie mogą znaleźć dla Rudego wartościowego kandydata.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 03-10-2020 02:54:05 
GGG to nie ten sam kozak który deklasował czołówkę średniej. Nie bez powodu Oscar De Ła H zrobił walkę z Kura od złotych jajeko Kazacha prime. Pytanie jest czynprime Kamil wystarczy nanpast prime Gienie? Moje zdanie, nie, szkoda ale walka długo nie potrwa. Polak to nr 1 ale to polityka, nie mam petsonalnie nic przeciw Kamilowi ale on naprawdę nie pokonał kogoś chocbybylego mistrza ale pasy prime on pokonał jedynie noname i San tez jest niestety noname.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 03-10-2020 02:58:32 
Sorry, computer mi zmienia , po Kazacha winno być pasy, byłego mistrza choćby past prime i sam tez jest niestety noname, przepraszam
 Autor komentarza: samqualis
Data: 03-10-2020 09:04:59 
Podaj ta czolowke sredniej ktora deklasowal ,
Chyba ze chodzi ci o rollsa ,wade czy dwudziestu innych cieniasow?
 Autor komentarza: Mike555
Data: 03-10-2020 10:21:53 
Gdyby Gołowkin był w formie to Szeremeta kończy walkę na plecach w 2-3 rundzie. Moim zdaniem Proksa był lepszy, bo dziwny styl miał, ale i tak nic nie zdziałał. Teraz, gdy Gołowkin już się trochę wypala może przewiezie Szeremetę do 6 rundy. Inaczej tego nie widzę, gdyż to u nas tradycja: wyśrubować rekord na ogórkach, a potem łomot od średniaka lub klasowego pięściarza i w zależności od doboru to 1 runda albo 3 runda.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.