EDDY REYNOSO ZADOWOLONY PO PIERWSZYCH TRENINGACH Z RUIZEM JR

Eddy Reynoso jest bardzo zadowolony po pierwszych treningach z Andym Ruizem Jr (33-2, 22 KO). Już wkrótce pierwsza walka tej dwójki razem w zespole.

Były już mistrz świata wagi ciężkiej od kilku dni przebywa w ośrodku treningowym rodziny Reynoso. Za nimi pierwsze wspólne zajęcia w San Diego w Kalifornii. "Niszczyciel" wczoraj potwierdził, że jego walka powrotna nieco odłoży się w czasie i Andy wyjdzie do ringu na początku roku 2021.

- Po pierwszych kilku zdaniach i wspólnych minutach na sali poczułem dobrą energię. Widzę jego chęć do ciężkiej pracy. On chce pozostać na tym wysokim poziomie, a jednocześnie wciąż bardzo chce się uczyć. Mamy w swoim zespole takich pięściarzy jak Saul Alvarez, Oscar Valdez, Ryan García, czy Luis Nery, więc zawodników, którzy są w świetnym momencie ich karier, a to wszystko może tylko pomóc Andy'emu i popchnąć go do jeszcze większej determinacji osiągania sukcesów. Wczoraj odbyliśmy półtoragodzinny trening. Walka z cieniem, praca nad kombinacjami, generalnie poznawałem jego styl pracy, co lubi, i widzę to w dobrych kolorach. On na pewno dostosuje się też do tego co ja lubię i będzie nam się dobrze pracowało. Chcę od niego więcej boksu z kontry, poruszania tułowia, zwodów, tak naprawdę jest wiele aspektów, jakie można u niego nieznacznie poprawić. Podobało mi się to co zobaczyłem na tych pierwszych treningach - mówi Reynoso, który zastąpił w narożniku Ruiza Manny'ego Roblesa.

Meksykanin wróci w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 02-10-2020 13:46:30 
Warto wspomnieć że Gym Reynoso znajduje się między rzeźnią a apteką na przedmieściach San Diego, tuż w sąsiedztwie domu znanej, lubianej sędzi bokserskiej Adelaide Byrd
 Autor komentarza: teanshin
Data: 02-10-2020 15:52:44 
To co robi Ruiz na treningu to jedno, pytanie co robi i gdzie przebywa po?
 Autor komentarza: marcinm
Data: 02-10-2020 16:42:58 
dziwne zeby bylo inaczej.. mysle ze na swiecie jest tylko kilku trenerow ktorzy mowili/mowia wprost "nie bede go trenowal bo sie opierdala/chleje" - chociaz i tak wiekszosc mowi to w czasie przeszlym.. To nie Polska gdzie Wasyl placi Lapinowi pensje i ten moze bez problemu odmowic trenowania zawodnika. w USA trener zarabia od wyplaty swojego zawodnika.. jak Ruiz dostanie wpierdol od sredniaka to wyjda kwiatki typu "wpierdalal zamaist trenowac" albo "jeszcze duzo pracy przed nami" (czekajac na kolejny payday)
 Autor komentarza: Galed12
Data: 03-10-2020 18:01:37 
Masz rację, to samo mówili przed rewanżem z Joshuą, że Ruiz się bierze za siebie, ma diete specjalną itp.
Co do Ruiza, to gość na treningach robi wrażenie jeśli chodzi o szybkość rąk i kombinacji. W tym aspekcie ma talent, tym bardziej jak na taką wagę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.