RING TELEGRAM (1 PAŹDZIERNIKA 2020)

Dużo dzieje się na ringach całego świata. Zapraszamy Was na skrót wiadomości w naszym cyklicznym Ring Telegramie.

Przez blisko dwa lata Kamil Gardzielik (10-0, 3 KO) stoczył tylko jedną walkę. Teraz związał się kontraktem z grupą GIA Boxing Promotions i ma wrócić na ring jeszcze  tym roku.

Spekuluje się o ewentualnym powrocie Floyda Mayweathera Jr (50-0, 27 KO) na jakąś łatwą, a zarazem "kasową" walkę, tymczasem... zostanie on dziadkiem. Jego 19-letnia córka Iyanna (Yaya) Mayweather jest w ciąży. To ta sama porywcza dziewczyna, która w kwietniu została aresztowana za atak nożem na "rywalkę" podczas kłótni o faceta. Ach te problemy pierwszego świata...

Siergiej Derewianczenko (13-3, 10 KO) stoczył trzy duże walki. Każdą z nich przegrał na punkty. Mimo tego nie składa broni. - Dziękuję za słowa otuchy jakie do mnie spływają. Właśnie dla tych kibiców będę kontynuował moją podróż w boksie - powiedział Ukrainiec.

Jose Pedraza (28-3, 13 KO) po zwycięstwach w lipcu i wrześniu kolejny pojedynek stoczy dopiero na początku przyszłego roku. Po mistrzowskich tytułach w kategorii super piórkowej i lekkiej Portorykańczyk zamierza zaatakować jeden z pasów dywizji junior półśredniej.

Regis Prograis (24-1, 20 KO) - były champion WBA w limicie 63,5 kilograma, wróci do akcji po utracie pasa 24 października. Jego rywalem będzie Juan Heraldez (16-0-1, 10 KO).

Uważany do niedawna za duży talent kategorii cruiser Isaac Chamberlain (12-1, 6 KO) odbudowuje mozolnie swoją pozycję po punktowej porażce z Lawrencem Okolie. Zanotował trzy wygrane, a kolejną potyczkę stoczy 5 grudnia.

Jermell Charlo (34-1, 18 KO) zunifikował w sobotnią noc pasy WBC/WBA/IBF wagi junior średniej. Ten ostatni, w wersji WBO, należy do Patricka Teixeiry (31-1, 22 KO). Brazylijczyk jest gotowy na pełną unifikację. - Charlo, jeśli chcesz być uważany za najlepszego najpierw musisz pokonać mnie. Nie potrafisz nikogo zranić. Mam przed sobą obowiązkową obronę, lecz jeśli federacja wyrazi na to zgodę, chętnie spotkam się z tobą i zakończę twoją karierę. A potem wezmę się za Brian Castano - zapowiada Teixeira.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.