DIBELLA WYGRAŁ PRZETARG NA ELIMINATOR WBC MCHUNU vs DURODOLA

Kiedy Ilunga Makabu (27-2, 24 KO) pokonał Michała Cieślaka i zasiadł na tronie WBC wagi junior ciężkiej, władze federacji zarządziły mu dwie obowiązkowe obrony. To oznaczało dwa eliminatory.

W pierwszym z nich - 22 sierpnia, Aleksiej Papin zastopował w szóstej rundzie Rusłana Fajfera. Do drugiej pary WBC wyznaczyła Thabiso Mchunu (22-5, 13 KO) oraz Olanrewaju Durodolę (33-7, 30 KO).

Przetarg wygrał Lou DiBella ze swoją grupą Dibella Entertainment i to on zorganizuje starcie Mchunu z Durodolą. Nie podano jednak zwycięskiej kwoty. Teraz ma 90 dni na dopięcie tej walki.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: CHAMP2209
Data: 30-09-2020 11:44:59 
No poziom wagi cruiser jest jaki jest , tak zresztą było zawsze . Mchunu łatwo na punkty zresztą jak w ich pierwszej walce . Z drugiej strony dzięki temu mamy jedyną kategorię w której możemy powiedzieć że są mocni reprezentaci Polski .
 Autor komentarza: Clevland
Data: 30-09-2020 13:00:40 
Szkoda że Michał musiał walczyć w Afryce. Walka w takich warunkach to -30% jak nie więcej.

Uważam że w Polsce by wygrał.
Pozostaje mu trenować, sparować z najlepszymi i czekać na kolejną szansę.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 30-09-2020 16:18:09 
Duradola musi byc chyba synem jakiegos króla (jak Makabu - ale ten przynajmniej umie walczyc). W jego resume jest co prawda kilka mocnych nazwiska (wszystkie walki przegrane z czego wiekszosc przed czasem), ale oprocz tego on nie walczyl nawet z sredniakami tylko obija bumów - dostaje walke - dostaje wpierdol - obija bumów i tak to wyglada od lat. Jedyny jego sukces to obnazenie Kudriaszowa, który śmiało można nazwać luckypunchem, inni tez moga powiedziec ze ruski ma szklany leb (chociaz tak naprawde dostawal KO tylko z kurewsko mocno bijacymi). Mimo powyższego te walki (mocne) caly czas dostaje, a tutaj nawet jest wyznaczony do semi-eliminatora WBC (za co? za to ze przegral z Cieslakiem a pozniej poskladal kilku murzynów oderwanych od pługa?). Oczywiscie Mchunu wygra ta walke, a nastepnie znowu przegra z Makabu (chociaz z tego co pamietam pierwsza walka Mchunu-Makabu byla dosyć zacięta)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.