EWA BRODNICKA LECI DO STANÓW, WALKA MISTRZOWSKA W LAS VEGAS!

- Walczę w Las Vegas pod koniec października - mówi w rozmowie z BOKSER.ORG Ewa Brodnicka (19-0, 2 KO), mistrzyni świata federacji WBO kategorii super piórkowej. Już wkrótce jej rywalką będzie Mikaela Mayer (12-0, 5 KO).

Polka związała się niedawno kontraktem promotorskim z Eddie Hearnem i jego stajnią Matchroom Boxing. Dzięki temu przystąpi do największych możliwych walk z najlepszymi dostępnymi pięściarkami.

- Najpierw miała być unifikacja, ale musimy odwrócić tę kolejność. Wszystko pokrzyżował remis Terri Harper z Natashą Jonas. Zaraz wylatujemy do Ameryki, właśnie odebrałam bilety. Będę trenować pod okiem Gusa Currena na Florydzie, bo muszę się dobrze zaaklimatyzować. Waga bardzo ładnie schodzi mi w dół i z tym nie powinno być problemów. To jest moja życiowa szansa i jestem tym wszystkim naprawdę bardzo podekscytowana. Zrobię wszystko, aby dobrze się zaprezentować, a pas pozostał na moich biodrach. Rywalka to absolutna czołówka kobiecego boksu, widzimy jednak pewne luki w jej boksie, które będę chciała wykorzystać - dodała Brodnicka.

Przypomnijmy, że dla Polki będzie to już szósta obrona pasa World Boxing Organization w limicie 59 kilogramów. Wcześniej była też mistrzynią Europy wagi lekkiej.

Już jutro na łamach BOKSER.ORG obszerny wywiad w formie wideo z Ewą. Zapraszamy!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.