ARUM: WIELKA UNIFIKACJA TAYLOR vs RAMIREZ NA POCZĄTKU 2021 ROKU

Szef grupy Top Rank Bob Arum, promotor mistrza świata IBF i WBA wagi junior półśredniej Josha Taylora (17-0, 13 KO) i mistrza WBC i WBO Jose Carlosa Ramireza (26-0, 17 KO), ogłosił, że do wielkiej walki unifikacyjnej Szkota z Amerykaninem dojdzie na początku przyszłego roku - w styczniu lub lutym.

BŁYSKAWICZNA ROBOTA JOSHA TAYLORA W WALCE Z KHONGSONGIEM >>>

Taylor, który wczoraj znokautował w pierwszej rundzie na gali w Londynie pretendenta IBF - Taja Apinuna Khongsonga - będzie musiał zapewne zwakować pas WBO, gdyż w tej chwili jego obowiązkowym pretendentem WBO jest Jack Catterall.

- Chcę walki z Ramirezem, chcę jej teraz. Wierzę, że skopię mu tyłek, że będę go lał non stop. Jestem przekonany, że to ja jestem lepszy i że go pobiję. Nigdy nie widziałem w jego boksie niczego, co może mnie zaskoczyć. Więc dlaczego nie bić się teraz, zmierzymy się jak najszybciej to możliwe - powiedział pięściarz zwany ''Tartan Tornado'' po wczorajszej walce.

- Ramirez jest bardzo dobrym zawodnikiem, ale pod względem stylowym będzie odpowiadał Joshowi. Każdy chce zobaczyć ten pojedynek i będziemy gotowi - dodał Ben Davison, który wczoraj zadebiutował w roli głównego trenera Szkota.

Przypomnijmy, że w swojej ostatniej dotychczas konfrontacji Jose Carlos Ramirez pokonał stosunkiem głosów dwa do remisu Wiktora Postoła miesiąc temu na gali w Las Vegas. Teraz nic już nie powinno stać na przeszkodzie do jednego z najciekawszych możliwych do zorganizowania starć we współczesnym boksie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.