KURS SĘDZIEGO NA MAZOWSZU

Kurs sędziego bokserskiego w WarszawieOrganizator - Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Bokserski - zaprasza między liny byłych zawodników, trenerów, działaczy, rodziców i wszystkich sympatyków szlachetnej szermierki na pięści, którzy chcą poczuć to magiczne miejsce między linami lecz jako trzecia osoba, arbiter-sędzia dwóch charakterów.

Przypomnijmy, że od poprzedniego kursu minęło trachę czasu - informacja TUTAJ >>>  (przy okazji mała ciekawostka - ukończył go jeden z naszych redaktorów i można zobaczyć jak sobie radzi juz na niejednych zawodach).

Tak jak wczesniej napisaliśm nie trzeba być zawodnikiem, ale jak widać przedstawiciele różnych profesji odnajdą się w ringu - wystarczy tylko sportowe zacięcie z dodatkiem pasji i można wziąć udział w naborze, a biorąc pod uwagę niezapomniane wrażenia z walki z najbliższej perspektywy, to warto spróbować swoich sił.

Wymagania:
- wiek 21 lat,
- dobry stan zdrowia,
- niekaralność,
- wykształcenie średnie

Pierwsze zajęcia rozpoczynają się już 1 października 2020 o godz.18:00 przy ul. Łazienkowskiej 14 (sala przykościelna), a sam kurs potrwa do końca listopada. Wykłady prowadzone będą przez doświadczonych sędziów z międzynarodową klasą AIBA. Zajęcia będą teoretyczne z regulaminów PZB, a praktyczne odbywać się będą na sali treningowej.

W koszt  kursu (500zł) wliczony jest egzamin na stopień sędziego kandydata, a po uzyskaniu licencji PZB, będzie można uczestniczyć w zawodach organizowanych przez Mazowiecki Okręg Bokserski.

W razie jakichkolwiek wątpliwości czy pytań zapraszamy do kontaktu mailowego: [email protected] lub [email protected], a także [email protected]
Telefonicznie wątpliwosci można rowiać pod numerem 503-914-522 (Vice-Prezes d/s Sędziowskich WM-OZB Krzysztof Wójcik) informacja dostępna jest na stronie www.zwiazekbokserski.waw.pl

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.