OGRÓD FURMANA! DZIŚ PREMIERA NOWEGO FORMATU WIDEO NA BOKSER.ORG

Redakcja BOKSER.ORG pragnie poinformować, że rusza z nowym cyklem wideo pod nazwą "Ogród Furmana". W każdy piątkowy wieczór redaktor naczelny Łukasz Furman będzie zajmował się najważniejszymi bokserskimi tematami. Już dziś premiera pierwszego odcinka! 

W debiutanckiej odsłonie Łukasz Furman, wraz z dziennikarzem Portalu Jakubem Biłuńskim, przybliżą obecną sytuację Mateusza Masternaka (41-5, 28 KO), jednego z najlepszych aktualnie pięściarzy zawodowych w Polsce, a także spróbują odpowiedzieć na pytanie czy popularny "Master" zdobędzie upragniony tytuł mistrza świata wagi junior ciężkiej. Jutro podczas gali w Tarnowie Mateusz skrzyżuje rękawice z Taylorem Mabiką. 

Format "Ogród Furmana" to jedna z wielu nowości, jakie pojawią się w najbliższych miesiącach na BOKSER.ORG. Systematycznie będziecie poznawać nasze nowe inicjatywy. 

Serdecznie zapraszamy już dziś wieczorem na premierowy odcinek "Ogrodu Furmana"! Pozdrawiamy wszystkich czytelników naszego portalu oraz sympatyków boksu! 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 18-09-2020 15:34:12 
Dawać ten wieczór bo mnie zaintrygowało co w tym ogrodzie mieszka.
 Autor komentarza: khorne
Data: 18-09-2020 16:18:56 
nazywanie dziennikarzem Kuby to jednak mimo wszystko lekkie nadużycie. Chociaż z drugiej strony dziennikarzami są podobno ludzie z onetu itp..
 Autor komentarza: teanshin
Data: 18-09-2020 17:59:51 
Nie ogród a ORGód Furmana, to raz a dwa to chyba pomysł lekko podkradziony z konkurencji gdzie Koper z Ringu na bieżąco komentuje sytuację w boksie.
Tak czy inaczej każdy nowy pomysł to dobry pomysł.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.