4 GRUDNIA GALA W KONARACH: WYSTĄPIĄ ŁASZCZYK I BEDNAREK

W zimie, a konkretnie 4 grudnia zobaczymy drugą galę z cyklu Pałac w Konarach Boxing Night. W walce wieczoru zaprezentuje się mający mistrzowskie ambicje w wadze piórkowej Kamil Łaszczyk (28-0, 10 KO), spodziewany jest także występ prospekta wagi super średniej - Kamila Bednarka (5-0, 3 KO).

KAMIL ŁASZCZYK Z PROPOZYCJĄ WALKI Z CARLEM FRAMPTONEM >>>

Zanim Łaszczyk stoczy pojedynek w Konarach, ma wystąpić na październikowej gali MB Promotions. Przypomnijmy, że w swojej ostatniej dotychczas walce popularny ''Szczurek'' odprawił przed czasem Piotra Gudela na czerwcowej gali MB Boxing Night 7 w Arłamowie. W sierpniu Kamil dostał zapytanie w sprawie walki z byłym mistrzem świata Carlem Framptonem w limicie kategorii super piórkowej, ale Polak nie przyjął propozycji, gdyż miałby zaledwie tydzień czasu na ''przygotowania''.

Jeśli natomiast chodzi o ostatnią walkę Kamila Bednarka, to w sierpniu na gali w Suwałkach pokonał on przed czasem Wilmera Gonzaleza i potwierdził, że jego pozycja w polskim boksie rośnie z pojedynku na pojedynek.

Wracając na koniec do gal w Konarach: pierwsza impreza z tej serii odbyła się w czerwcu tego roku, a w walce wieczoru wystąpił Mariusz Wach, który pokonał na punkty Kevina Johnsona. Zobaczyliśmy również w akcji byłą mistrzynię świata Ewę Piątkowską w zwycięskiej potyczce z Kariną Kopińską.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.