DOBRE INFORMACJE DLA 'GŁÓWKI', TERMIN GALI JOSHUA-PULEW BEZ ZMIAN

Kibice się niecierpliwią, ale Eddie Hearn uspokaja. - Walka Joshuy z Pulewem nie zostanie już więcej przekładana na inny termin - mówi promotor Anthony'ego Joshuy (23-1, 21 KO). A to ważna deklaracja również dla Krzysztofa Głowackiego (31-2, 19 KO).

Przypomnijmy, że AJ jest zobowiązany do obrony tytułu z ramienia federacji IBF. Narzucanym mu challengerem jest właśnie Kubrat Pulew (28-1, 14 KO). Szef grupy Matchroom już wcześniej zdradził, że na rozpisce dojdzie do wyczekiwanego przez nas starcia "Główki" z Lawrencem Okolie'em (14-0, 11 KO) o wakujący tytuł mistrza świata federacji WBO kategorii cruiser, czy też jak kto woli junior ciężkiej (90,7kg).

Już jakiś czas temu pojawiła się data 12 grudnia. Niektórzy spekulowali, czy i ten termin ulegnie zmianie, ale brytyjski promotor uspokaja ich, ale także Krzyśka, który wydaje się już mocno zniecierpliwiony całą sytuacją.

- Każda dyscyplina ma swoje problemy, mamy jednak nadzieję, że już niedługo kibice będą mogli być wpuszczani w jakiejś ograniczonej liczbie na trybuny. Ale nawet jeśli okaże się, że będziemy musieli to zrobić przy pustych trybunach, nie zmienimy terminu. Anthony nie boksował już od roku, a przecież on kolejnymi startami chce się rozwijać i robić progres. Nie zamierzamy więc siedzieć i czekać. Z kibicami czy bez, zrobimy tę walkę bez kolejnych zmian terminu - zapowiedział Hearn.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gerlach
Data: 16-09-2020 12:44:22 
Zbliza sie BULGARSKA NOC!
 Autor komentarza: MLJ
Data: 16-09-2020 13:20:03 
Niestety nie widać by Krzysiek wykazywał jakąkolwiek chęć do przetarcia się nawet z jakimś kotletem przed grudniem. Jeśli przegra z Okolie, to mam nadzieję że nie będzie zwalał winy na rdzę lub zbyt długą przerwę. Okolie mnie osobiście nie porywa, ale imo będzie faworytem z Głowackim.
A Joshua myślę że do 8 rundy skasuje Pulewa.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 16-09-2020 13:57:51 
Widać Hearn się przestraszył pozwu ze strony sztabu Pulewa :)
 Autor komentarza: Fakulaev
Data: 16-09-2020 14:10:44 
Kurs na Okoliego 2 to promocja, pójdzie 200zł na to i coś innego musze znaleźć do dubelka.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.