Archiwum wiadomości z dnia: 2020-09-15

 REPORTAŻ Z XXIV TURNIEJU im. ZYGMUNTA KRYGIERA

Za nami XXIV edycja Memoriału im. Zygmunta Krygiera, który bez wątpienia mieści się w szerokiej czołówce imprez boksu olimpijskiego w Polsce. Toruńska impreza na zaproszenie organizatorów: Kamila Gorząda i Henryka Żołnowskiego - na co dzień trenerów Pomorzanina Toruń, przyciągnęła zawodników z różnych części Polski, utytułowanych w krajowych mistrzostwach.


DANA WHITE KOMENTUJE KONFLIKT CANELO Z DAZN: TO KU*EWSKO ZABAWNE

Konflikt Saula Alvareza (53-1-2, 36 KO) z platformą DAZN i grupą Golden Boy wkroczył obecnie w fazę rozpraw sądowych. Canelo domaga się rekompensaty w wysokości 280 milionów dolarów, gdyż ponosi straty z powodu działań platformy - tak przynajmniej twierdzą prawnicy Meksykanina. Tymczasem w całej sprawie pojawił się również wątek związany z MMA, który komentuje szef federacji UFC - Dana White.

PEŁEN SKŁAD ZARZĄDU PZB PO SOBOTNICH WYBORACH

W sobotę - 12 września - odbył się kongres Polskiego Związku Bokserskiego, podczas którego dokonano podsumowania oraz sprawozdania z działalności zarządu oraz wyboru prezesa na kolejną kadencję. Jedynym zgłoszonym kandydatem był dotychczasowy prezes - Grzegorz Nowaczek, który został ponownie wybrany jednogłośną decyzją delegatów.