PORTER: MAM OBIECANĄ WALKĘ Z LEPSZYM Z DWÓJKI GARCIA vs SPENCE JR

Shawn Porter (31-3-1, 17 KO) z uwagą obejrzy starcie Errola Spence'a Jr (26-0, 21 KO) z Dannym Garcią (36-2, 21 KO). Walczył z jednym i drugim, a teraz będzie chciał zmierzyć się z lepszym z potyczki zaplanowanej na 21 listopada.

Spence Jr wniesie do ringu pasy IBF i WBC wagi półśredniej, Garcia natomiast rozpoznawalne nazwisko. Porter dopiero co pokonał do jednej bramki niezwyciężonego wcześniej w dwudziestu dwóch walkach Sebastiana Formellę. I czeka na rewanż ze Spence'em bądź Garcią. Ma to podobno obiecane przez samego Ala Haymona, szefa projektu Premier Boxing Champions.

- Jakiś czas temu rozmawiałem z panem Haymonem i usłyszałem, że spotkam się ze zwycięzcą. Nie sądzę, żeby od tego czasu coś się zmieniło i spotkam się albo z Errolem, albo Dannym. Zresztą wygląda na to, że zarówno federacja WBC jak i IBF wyznaczą mnie wkrótce jako obowiązkowego challengera. Tak więc obejrzę z uwagą ich walkę - nie ukrywa Porter, który pokonał Garcię (116:112, 115:113, 115:113) dwa lata temu, zaś ze Spence'em przegrał (111:1116, 115:112, 111:116) rok temu. Ma dobre rozeznanie, na kogo więc stawia za dwa miesiące?

- Spence go na pewno nie znokautuje. Wydaje mi się, że Garcia wygra jakieś rundy, ale na punkty, i to u wszystkich sędziów, wygra Errol. Według mnie wrócił do zdrowia po wypadku i okaże się nieznacznie lepszy - dodał były dwukrotny mistrz świata wagi półśredniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 15-09-2020 12:10:24 
Wolałbym walkę Portera z Kavaliausksem.. Tam mogłoby być ciekawie..
Poza tym zgadzam się z typem Shawna na wynik walki Errola z Dannym.. UD dla Spenca jr. Garcia ma betonowy łeb. Jest oczywiście szansa na KO na korpus, które Errol bardzo potrafi, ale myslę że raczej mało realne.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.