JUTRO OFICJALNIE - REWANŻ WHYTE vs POWIETKIN W LISTOPADZIE

Redakcja, Daily Mail

2020-09-14

Jutro przeczytacie o tym oficjalnie, ale już dziś możemy Wam zdradzić, że w listopadzie Aleksander Powietkin (36-2-1, 25 KO) i Dillian Whyte (27-2, 18 KO) znów wymienią ciężkie ciosy w eliminatorze do pasa WBC królewskiej kategorii.

- Jutro ogłosimy duże walki i ważne wiadomości - podgrzewa atmosferę Eddie Hearn, promotor Anglika, który współpracuje również z obozem Rosjanina.

- Jutro poznacie szczegóły rewanżu z Powietkinem - wtrącił Whyte. A kiedy do niego dojdzie?

Dziennikarze Daily Mail potwierdzają, że do walki numer dwa dojdzie w listopadzie. Wcześniej pojawiały się dwie daty - 14 i 21 listopada. Można więc domniemywać, że jutro jedna z nich zostanie potwierdzona.

- Mało jest tak honorowych ludzi w boksie jak Andriej Riabiński i Wadim Korniłow. Mieliśmy klauzulę w kontrakcie o rewanżu, ale nawet gdybyśmy jej nie mieli, a ustalilibyśmy to w jakiejś prywatnej rozmowie, oni i tak wypełniliby wcześniejsze zobowiązania. To właściwi ludzie na właściwym miejscu. Ani my, ani oni, nie chcemy czekać do lutego bądź marca, dlatego zrobimy to 14 lub 21 listopada - dodał Hearn.

Przypomnijmy, że 22 sierpnia Whyte w czwartej rundzie dwukrotnie przewrócił Rosjanina, ten jednak doszedł do siebie w przerwie i na początku piątej odsłony "uśpił" na moment Anglika lewym podbródkowym.