JUTRO OFICJALNIE - REWANŻ WHYTE vs POWIETKIN W LISTOPADZIE

Jutro przeczytacie o tym oficjalnie, ale już dziś możemy Wam zdradzić, że w listopadzie Aleksander Powietkin (36-2-1, 25 KO) i Dillian Whyte (27-2, 18 KO) znów wymienią ciężkie ciosy w eliminatorze do pasa WBC królewskiej kategorii.

- Jutro ogłosimy duże walki i ważne wiadomości - podgrzewa atmosferę Eddie Hearn, promotor Anglika, który współpracuje również z obozem Rosjanina.

- Jutro poznacie szczegóły rewanżu z Powietkinem - wtrącił Whyte. A kiedy do niego dojdzie?

Dziennikarze Daily Mail potwierdzają, że do walki numer dwa dojdzie w listopadzie. Wcześniej pojawiały się dwie daty - 14 i 21 listopada. Można więc domniemywać, że jutro jedna z nich zostanie potwierdzona.

- Mało jest tak honorowych ludzi w boksie jak Andriej Riabiński i Wadim Korniłow. Mieliśmy klauzulę w kontrakcie o rewanżu, ale nawet gdybyśmy jej nie mieli, a ustalilibyśmy to w jakiejś prywatnej rozmowie, oni i tak wypełniliby wcześniejsze zobowiązania. To właściwi ludzie na właściwym miejscu. Ani my, ani oni, nie chcemy czekać do lutego bądź marca, dlatego zrobimy to 14 lub 21 listopada - dodał Hearn.

Przypomnijmy, że 22 sierpnia Whyte w czwartej rundzie dwukrotnie przewrócił Rosjanina, ten jednak doszedł do siebie w przerwie i na początku piątej odsłony "uśpił" na moment Anglika lewym podbródkowym.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tomekzzar
Data: 14-09-2020 17:58:28 
... "uśpił" na moment Anglika (dobre,ładny moment)...Whytowi bedzie strasznie ciężko przejsc Povietkina,jak ktos wczesniej pisał Anglikowi wydaje sie że kontrolował pojedynek i Rosjanin wystrzelił lucky punchem ale myli się i to grubo,pomijając fakt że nawet 40 letni Sasza jest niebezpieczny do ostatniej sekundy to jest on pod każdym względem lepszym bokserem od łajdaka,ten cios z 5 rundy bedzie się snił Dillianowi jeszcze ze 2 lata i może się okazać że bedzie w tej walce podłączony po otarciach coś ala Szpilka
 Autor komentarza: teanshin
Data: 14-09-2020 18:46:26 
Ja wciąż widzę Whyta w roli faworyta, tym bardziej jak zmieni taktykę i nie będzie dawał tak ruskowi oddychać, ale mam nadzieję że Sasza zrobi mu powtórkę.
 Autor komentarza: DTOsman
Data: 14-09-2020 18:48:49 
Bardzo szybko chcą zmazać plame. Oby się nie udało i Whyte odszedł w zapomnienie.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 14-09-2020 19:21:08 
Whyte miał dużą przewagę w lewym prostym.
Tym razem Povietkin znów go nie widział (w walce z A.J. nie miał problemów).
Niestety za rzadko dodawał do niego prawy.

W rewanżu może być różnie bo Povietkin może być lepszy.

Jeżeli jednak Whyte wykorzysta swoją przewagę w lewym prostym to ma szansę skończyć Povietkina.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 14-09-2020 20:11:02 
Sytuacja analogiczna do tej ze starcia Joshuy z Ruizem, nie czeka i nie kalkuluje, a próbuje natychmiastowo odebrać, co stracił i za to wielkie brawa, a dla nas sporo emocji, bo zapewne sporo się będzie działo.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 15-09-2020 01:40:42 
Hearn sam odstrzeli niepotrzebnego Whyta skazanego za doping, gdy już nie jest tym samym pięściarzem i z ruskimi się dogada.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.