JOSHUA vs PULEW: EKSPERCI ESPN NIE DAJĄ SZANS BUŁGAROWI

Eksperci stacji ESPN - Steve Kim i Nick Parkinson - nie dają obowiązkowemu pretendentowi IBF Kubratowi Pulewowi (28-1, 14 KO) szans w zaplanowanym obecnie na 12 grudnia (pierwotnie planowanym na czerwiec) starciu z czempionem IBF, WBA i WBO - Anthonym Joshuą (23-1, 21 KO).

GOCEW STRASZY OBÓZ JOSHUY POZWEM, JEŚLI TEN BĘDZIE UNIKAŁ PULEWA >>>

- Pulew to twardy i trudny do pokonania zawodnik, ale jeśli chodzi o arsenał ofensywny, Joshua jest o kilka poziomów wyżej. Pulew nie ma tej płynności i szybkości, którą ma Andy Ruiz Jr, pogromca AJ'a. Widzę więc Joshuę ustawiającego sobie walkę lewym prostym, a potem atakującego w różnorodny sposób. Myślę, że wygra przed czasem w drugiej połowie walki - stwierdził Kim.

- To powinno być łatwe zwycięstwo Brytyjczyka, choć to samo mówiliśmy przed jego pierwszą walką z Ruizem Juniorem. Joshua był ostrożny w rewanżu i kto wie, czy w podobnym stylu nie zacznie walki z Pulewem. Potem zapewne wytoczy cięższą artylerię i rozbije Bułgara w okolicach szóstej rundy. Pulew nie jest już tak groźny jak kiedyś - dodał Parkinson.

Przypomnijmy, że w swoim ostatnim dotychczas starciu Joshua jednogłośnie pokonał we wspomnianym rewanżu Andy'ego Ruiza Juniora w grudniu zeszłego roku i odzyskał utracone w czerwcu pasy mistrzowskie. Pulew również jeszcze nie walczył w 2020 roku. Ostatni jego występ to punktowe zwycięstwo nad Rydellem Bookerem w listopadzie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Yaponka
Data: 11-09-2020 18:58:11 
Typowa walka na przetarcie. Pulev nawet jakby formę życia zrobił nie wyjdzie poza 6 rundę. I niestety ładna ta walka nie będzie.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 11-09-2020 19:02:32 
Zwykłe pierdolenie. Joshua ustawiający sobie walkę lewym prostym? Trzeba to umieć i umie to Pulew, a nie Joshua. Bułgar to jeden z najlepiej wyszkolonych bokserów HW (obok Fury'ego, Usyka i Powietkina) i techniką znacznie góruje nad Joshuą. Po stronie Joshuy są argumenty siłowe. Joshua ofensywny (do walki z Kliczką włącznie) pewnie poradziłby sobie z Pulewem, ale Joshua defensywny (ostatnich kilka walk) zostanie z łatwością wypunktowany przez Bułgara.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 11-09-2020 19:21:17 
Po tym co widziałem jak się Povetkin rozprawił z Whytem nic nie jest mnie w stanie zdziwić a szczególnie jeśli chodzi o AJ'a. Na Ruiza też nikt nie stawiał. Ja tam Pulevowi szans nie odbieram, ale go nie lubię i mam nadzieję że AJ załatwi to podobnie jak Kliczko.
 Autor komentarza: Waluk
Data: 11-09-2020 23:12:54 
AJ wygra przez TKO w koncowce albo na punkty. Niestety AJ zaczal walczyc defensywnie i nie ryzykuje wiele. Niepotrzebnie gadal z Kliczko...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.