O KROK OD WALKI BROOK vs CRAWFORD 14 LISTOPADA

Coraz bliżej walki pomiędzy Kellem Brookiem (39-2, 27 KO) a mistrzem świata federacji WBO wagi półśredniej Terence'em Crawfordem (36-0, 27 KO). Obozy pięściarzy są o krok od ostatecznego porozumienia.

Pojedynek miałby się odbyć 14 listopada w MGM Grand w Las Vegas. Wszystko pokaże stacja ESPN. Skąd ten przełom?

Początkowo grupa Top Rank oferowała Anglikowi, byłemu mistrzowi w tym samym limicie, 1,5 miliona dolarów. Teraz podbito stawkę do około 2 milionów dolarów. A takie pieniądze zadowolą Anglika.

- Mój zespół prowadzi zaawansowane rozmowy z Bobem Arumem i jesteśmy blisko ukończenia negocjacji. Jestem gotów na walkę w USA i jesteśmy zadowoleni z daty. Moim zdaniem Crawford nie dzielił dotąd ringu z zawodnikiem mojego pokroju. To duża walka o międzynarodowym zainteresowaniu. Wierzę, iż mogę zdetronizować kolejnego amerykańskiego mistrza na jego terenie, tak jak pokonałem kiedyś Shawna Portera - mówi pewny swego Brook.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 06-09-2020 15:10:32 
Brook to uznana marka, kawał twardego gościa z jajami, więc dobra kasa dla niego mnie nie dziwi. Nie sądzę jednak by mimo wszystko wytrwał 12 rund z Crawfordem. Amerykanin go zdeklasuje, porozbija i najprawdopodobniej zostanie rzucony ręcznik.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 06-09-2020 17:34:23 
2 mil to zdecydowanie za dużo na PWST prime Brooka który tak naprawdę rekord ma słaby bo oprucz Portera nie ma nikogo w prime na rekordzie. Dużo gada jaki jest świetny, silny, niezłomny, a jak dojdzie do „sytuacji” to tych jego atutów nie widać. Oglądałem walkę ze Spencem Jr w której Kell dał po prostu d.py. Nie dlatego ze przegrał przed czasem ale styl i to co gadał przed walka nie sprawdziło się. Po laniu od małego Crowforda będzie wymówka ze miał kontuzje ale jako kozak się nie wycofał i zostanie walka z Khanem po licytacji który jest bardziej znany i powinien zgarnąć bardziej godziwa kase. 2 miliony dolarów za walkę to baaaardzo dużo kasy, on nie jest tego wart, patrzę ile ludzie zarabiają i myśle ze to wyszło, to płacenie przeciętnym sportowca tych astronomicznych gaz jest bzdura i powinno się skończyć. Jeśli dla kogoś $2mil to mało to niech napisze ile sam zarabia bo 99.9% ludzi w życiu tego nie zarobi w 20 lat.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.