CHORTEN BOXING SHOW 4: ZWYCIĘSTWA GORGONIA I OLASIA

W walce wieczoru gali Chorten Boxing Show 4 w Białymstoku Przemysław Gorgoń (12-6-1, 5 KO) wygrał na punkty po ośmiu rundach z Faroukiem Daku (21-18-1, 9 KO). Michał Olaś (11-0, 10 KO) pokonał zaś przez TKO w trzeciej rundzie Jiriego Svacina (14-44, 3 KO).

''Smile'' Gorgoń dominował i pokazał kilka błysków swojego efektownego, lubianego przez kibiców stylu. Po ostatnim gongu wszyscy trzej sędziowie punktowali 80-72 dla Polaka.

Zwycięstwo Michała Olasia skwitujemy zaś szorstką, ale chyba uczciwą refleksją: Michał ma już 31 lat i jest bokserem na zawodowstwie wciąż bez prawdziwego testu, dlatego najwyższy czas to zmienić. Karierę tego utalentowanego przecież zawodnika wyobrażaliśmy sobie zupełnie inaczej, ale mamy nadzieję, że jeszcze podejmie godne swojego potencjału wyzwania.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 06-09-2020 09:07:37 
Wszystko wskazuje na to, że Olaś szykowany jest do roli "luksusowego kotleta". Rekord hodowany na wrakach niczym mięśnie osiedlowych dresików na sterydach dla bydła. W taki sposób nie prowadzi się zawodnika, który ma szansę coś osiągnąć. Chyba, że jest to zawodnik z jakąś "wadą fabryczną", która na nieco wyższym poziomie i tak by wyszła. Dlatego lepiej zrobić z niego "Kołodzieja" i zarobić na jednorazowym wyskoku o kilka poziomów wyżej.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.