DARĘK SĘK WRÓCI NA WALKĘ Z PAWŁEM AUGUSTYNIKIEM

Paweł Augustynik (11-0, 5 KO) jako młody chłopak wyjechał z rodzicami do Anglii i zdobył nawet tytuł mistrza kraju juniorów. Wygrał jedenaście walk w gronie zawodowców, a już wkrótce zadebiutuje w końcu w ojczyźnie. I to od razu fajną walką.

Mariusz Krawczyński przy współpracy z Francisem Warrenem stworzyli grupę Queensberry Poland i pozyskują ciekawych chłopaków. Najpierw podpisali kontrakt z Michałem Soczyńskim (kategoria cruiser), potem Kamilem Mroczkowskim (ciężka), a za kilka dni oficjalnie sfinalizują umowę z Pawłem (półciężka).

Augustynik (na BoxRecu funkcjonuje jako Paweł August dop. Redakcja) ma zaprezentować się polskim kibicom pod koniec października. Jego rywalem będzie weteran naszej sceny, Dariusz Sęk (28-6-3, 10 KO). A jeśli wygra, na horyzoncie widać już kolejną ciekawą polsko-polską potyczkę.

- Na pewno nie można lekceważyć Darka, który kiedyś był bardzo solidnym zawodnikiem. Może trochę się ostatnio wypalił, jednak nie ma mowy o jakimkolwiek lekceważeniu Sęka - powiedział Augustynik.

Już jutro na łamach BOKSER.ORG wywiad z Pawłem, który opowie o sobie, swoich początkach w boksie oraz planach na przyszłość.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.