PARZĘCZEWSKI: NIECH TRYC IDZIE SWOJĄ DROGĄ

Ostatnio sporo mówi się o walce Roberta Parzęczewskiego (25-1, 16 KO) z Mateuszem Trycem (10-0, 6 KO), ale wygląda na to, że w tej chwili Parzęczewski nie jest tym pojedynkiem zainteresowany.

- Walka z Trycem? To nie ode mnie zależy. Teraz skupiam się na najbliższej walce, życzę Mateuszowi jak najlepiej, niech Mateusz idzie swoją drogą, buduje swoją karierę, a ja swoją. W Polsce jest za mało dobrych zawodników, żebyśmy się wybijali. Powinniśmy sobie pomagać w sparingach, a jest wielu dobrych zawodników na świecie, z którymi możemy wygrywać - powiedział Parzęczewski w magazynie ''Ring'' w TVP Sport.

- Na pewno kibice chcą oglądać walki polsko-polskie. Jeżeli jest jeden i drugi zawodnik rozpromowany, to czemu nie? - potwierdził swoją chęć walki z ''Arabem'' Tryc, który w swojej ostatnim pojedynku, pod koniec sierpnia w Suwałkach pokonał przed czasem Sladana Janjanina, zawodnika, który w czerwcu przeboksował cały dystans z Parzęczewskim.

Przypomnijmy na koniec, że 26 września w walce wieczoru gali Tymex Boxing Night 13 Parzęczewski zmierzy się z Szerzodem Chusanowem (21-1-1, 9 KO), który zastąpił trzy dni dni temu kontuzjowanego Ryana Forda.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 05-09-2020 12:01:47 
"Walka z Trycem? To nie ode mnie zależy. Teraz skupiam się na najbliższej walce, życzę Mateuszowi jak najlepiej, niech Mateusz idzie swoją drogą, buduje swoją karierę, a ja swoją. W Polsce jest za mało dobrych zawodników, żebyśmy się wybijali. Powinniśmy sobie pomagać w sparingach, a jest wielu dobrych zawodników na świecie, z którymi możemy wygrywać - powiedział Parzęczewski w magazynie ''Ring'' w TVP Sport."

Święta racja, ale pod warunkiem że będziecie walczyć z dobrymi przeciwnikami ze świata, a nie z takimi pajacami, jak Janjanin.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 05-09-2020 12:07:52 
Wiadomo że z punktu widzenia ich promotorów dla promocji obu zawodników lepiej aby ich nie konfrontować.

Ciężko ocenić kto by wygrał.
Mi się bardziej podoba eksplozywny styl Parzęczewskiego.
Jestem jednak zdania że obaj powinni jak najwięcej sparować z kimś z topu.

Nic tylko ich obu spakować i wysłać do Saundersa na sparingi. Zobaczyliby gdzie są.
Obaj byliby jak chłopcy we mgle...
 Autor komentarza: marcinm
Data: 05-09-2020 12:29:36 
@Clevland
Przecież arab sądzi, że już mógłby boksować z Saundersem :D huahah
http://www.bokser.org/content/2020/07/22/224120/index.jsp
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 05-09-2020 15:57:44 
Może faktycznie trochę za wcześnie na taką walkę. Trzeba trochę Tryca wyhajpować, on fajnie walczy.

Natomiast, szczerze mówiąc, szkoda że Parzęczewski nie chce takiej walki. Przez to zaraz pojawią się (być może słuszne) oskarżenia, że się obsrał. W ogóle to Parzęczewski nie ma dobrej passy ostatnio, a już w szczególności w oczach kibiców wiele stracił. Niestety nie uda mu się tego odbudować z Fordem.

Aha, no i jak już pisałem - uważam, że Arab będzie miał sporo problemów w walce z Chusanowem.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 05-09-2020 20:31:52 
Winy mu zostaną odpuszczone jak przesiądzie na którąś wersje Forda o oznaczeniu RS, wtedy będzie mógł się chwalić że miał Forda w swoim resume, w dodatku najmocniejszego:)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.