DUBOIS KONTRA JOYCE 14 LUB 21 LISTOPADA

Redakcja, The Sun

2020-09-03

Przekładana walka Daniela Dubois (15-0, 14 KO) z Joe Joyce'em (11-0, 10 KO) doczekała się nowego, już piątego terminu. Miejmy tylko nadzieję, że to ostatnia zmiana.

Panowie najpierw mieli skrzyżować rękawice 11 kwietnia, potem 11 lipca, następną proponowaną datą był wrzesień, a ostatnio przedstawiono termin na 24 października. Promujący ich obu Frank Warren nie ukrywa jednak, że płaci tak dużo, iż chce przynajmniej częściowego zysku z biletów. I uzależnia datę od możliwości wpuszczania kibiców na halę.

Nowy termin? Niepokonani gladiatorzy spotkają się 14 lub 21 listopada w Londynie. Co ciekawe te same dwie daty podał kilkadziesiąt godzin temu Eddie Hearn pytany o datę rewanżu Dilliana Whyte'a (27-2, 18 KO) z Aleksandrem Powietkinem (36-2-1, 25 KO). Wygląda na to, że Hearn i Warren "podzielą się" datami i nie zrobią konkurencyjnych gal w ten sam dzień, tylko tydzień po tygodniu.

PROMOTOR DUBOIS WYSTAWI GO NA USYKA, JEŚLI W STAWCE BĘDZIE PAS WBO >>>

- Zwycięzca tego pojedynku ustawi się do walki o mistrzostwo świata wagi ciężkiej w roku 2021 - zaciera ręce Warren, szef stajni Queensberry Promotions.