PROMOTOR DUBOIS WYSTAWI GO NA USYKA, JEŚLI W STAWCE BĘDZIE PAS WBO

Frank Warren bardzo mocno wierzy, że znalazł nowego mistrza świata wagi ciężkiej w osobie Daniela Dubois (15-0, 14 KO). Jego pupil szybko odprawia kolejnych rywali, a promotor próbuje go wsadzić na mocną walkę z dużym nazwiskiem.

Szef Queensberry Promotions oferował konkurencji walkę Dubois z Dillianem Whyte'em (27-2, 18 KO). Jeszcze przed porażką z Powietkinem, a niedawno powtórzył swoją ofertę. Dziś rano obóz Aleksandra Usyka (17-0, 13 KO) zapowiedział, że jeśli pokona Derecka Chisorę, nie odpuści i będzie się domagał walki z Anthonym Joshuą (23-1, 21 KO) jako obowiązkowy pretendent do pasa WBO. A jeśli AJ nie podejmie wyzwania, zostanie zmuszony do zawakowania tytułu World Boxing Organization.

Wtedy Usyk - numer jeden rankingu, spotkałby się z kolejnym zawodnikiem na liście. Numerem dwa jest Joseph Parker (27-2, 21 KO), a trzy właśnie Dubois. Warren bardzo chętnie wystawiłby swojego osiłka do starcia z ukraińskim technikiem.

- Byłbym skłonny wystawić Daniela do walki z Usykiem, jeśli Joshua zawakuje tytuł WBO. Moim zdaniem Daniel ze swoją siłą i młodością dałby radę. To nie byłaby łatwa walka, wierzę jednak, że pokonałby Usyka - przekonuje brytyjski promotor.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 01-09-2020 18:39:51 
A jeszcze niedawno miał takie fajne pomysły na konfrontowanie zawodników Hearna z swoimi, a nagle w stawce potrzebne są pasy :)
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 01-09-2020 19:01:17 
Ja bym chętnie obejrzał Usyk-Powietkin. Pomijając wszystko inne, niesamowite byłyby te dwa wejścia na ring.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 01-09-2020 20:05:34 
gada bzdury bo wie, ze do tego nie dojdzie. Jezeli AJ faktycznie zwakuje pas to Parker tez nie odpusci takiej okazji. Wszystko rozbija sie o to jak pokaże się Usyk z Chisora i na ile team AJ uważa (będzie uważał) ukrainca za powaznego gracza. Jezeli obawiaja sie porażki z Oleskandrem to lepiej byloby brać Furego za dużo większą kase (bu tu też jest ryzyko porażki) nawet jeżeli w stawce nie będzie pasa, jeżeli jednak są pewni swego to odłożą unifikacje i postarają się wyeliminować Usyka.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 01-09-2020 20:14:15 
To może Parker vs Dubois o status challengera do wakującego pasa? Myślę że jest to do zrobienie przy odpowiednich finansach dla Parkera. To też by była fajna walka.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.