ZNAMY KOLEJNYCH BOHATERÓW GALI KBN 13 W TARNOWIE

Poznaliśmy nazwiska kolejnych zawodników, którzy 19 września wystąpią na gali KnockOut Boxing Night 13 w Tarnowie. Przypomnijmy, że w walce wieczoru zobaczymy konfrontację Mateusza Masternaka (41-5, 28 KO) z Taylorem Mabiką (19-5-2, 10 KO) w wadze cruiser. A kto jeszcze pojawi się w ringu?

MASTERNAK vs MABIKA 19 WRZEŚNIA >>>

Zeszłoroczny pogromca Izu Ugonoha, "ciężki" Łukasz Różański (12-0, 11 KO) stoczy walkę z nieznanym jeszcze rywalem. Zobaczymy również innego popularnego zawodnika, walczącego w wadze cruiser Adama Balskiego (14-0, 8 KO). Nazwisko jego przeciwnika również powinniśmy poznać na dniach. Do tego walki bokserów z Tarnowa, braci Kiwiorów. Damian Kiwior (7-1-1) zmierzy się z Rubenem Rodriguezem (9-5-1, 4 KO), a Maciej Kiwior (1-0) z Jakubem Laskowskim (2-0-1, 1 KO).

Nie można przy tym zapomnieć o ciekawym debiucie, jaki zobaczymy na tarnowskiej gali: mowa o pojedynku mocno bijącego pięściarz z Wrocławia, Rafała Wołczeckiego, który skrzyżuje rękawice z Ratislavem Frano (6-17-2, 3 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 01-09-2020 17:26:00 
Jakie to typowe na galach Wasielewskiego, 2 tyg do gali a tu jeszcze nie wiadomo kto z kim.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 01-09-2020 17:37:50 
Wow. Dwóch pięściarzy kreowanych na pukanie do szerokiej czołówki swoich kategorii wagowych bez przeciwnika. Ciekawe czy będzie to ściągnięcie doświadczonego journeymana czy dobrego rekordu i kiepskich umiejętności.

Natomiast fajnie, że Różański w ogóle walczy, to jakiś plus.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 02-09-2020 07:41:23 
W walce głównej jako rywal Polaka journeyman weteran, a na undercardzie same ogóry. Zwycięzcy znani z góry, kiepski poziom, zero emocji, głupie wywiady z zawodnikami, o tym że "już w kolejnej walce to...". Tak wyglądały gale boksu w Polsce 15 lat temu i tak samo wyglądają dzisiaj. Borek próbował to zmienić, ale chyba jest obecnie w głębokim odwrocie. Triumf święci Wasilewski sponsorowany przez państwową TVP. Mam nadzieję, że Polsat będzie kontrować, transmitując w tym samym czasie antenowym ciekawe gale z UK, dzięki czemu da się obejrzeć trochę boksu na poziomie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.