RANKING WBA: DWÓCH NASZYCH, MARTINEZ WSKAKUJE NA 6. MIEJSCE

Federacja World Boxing Association uaktualniła swój ranking, obejmujący sierpniowe walki. Podobnie jak przed miesiącem reprezentuje nas w nim tylko dwóch pięściarzy.

Adam Kownacki (20-1, 15 KO) wciąż na piątym miejscu w wadze ciężkiej. Z kolei Krzysztof Włodarczyk (58-4-1, 39 KO) podskoczył o jedno oczko i jest dwunasty w limicie kategorii cruiser.

Z ciekawostek dodajmy szóstą lokatę Sergio Martineza (52-3-2, 29 KO) w wadze średniej, który wrócił niedawno ze sportowej emerytury. Ale on już dawno był po słowie z prezydentem WBA odnośnie ewentualnej walki mistrzowskiej. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 01-09-2020 14:11:33 
Tyle właśnie warte są te rankingi, federacje i pasy. Wystarczy być po słowie z prezydentem federacji i byle walką wskakuje się do rankingu.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 02-09-2020 04:38:02 
Jaja te federacje ibrankingi, dziadek Martinez wfrocil jedna walka z nonamebi juz mozevwalczyc o pas a przeciez w walce z malym i juz nie boksujacym Cotto nie istnial i tobtylevlat temu. Adasia mi szkoda, jest wojownikiem z olbrzymim sercem ale juz walka z Finem pokazala ze odpornosc sienk9nczy. Nie mozna ciaghle blokowac ciosow twarza, to zla technika zas Adas przeszedl mnostwo wojen gdzie bil rekordy i zadanych i otrzymanych uderzen. Rozumiem ze kasa jest wazna i ze Polak ma marzenia ale bardzo go lubie i n8e chce nawet myslec co bedzie gdy jego glowa posluzy jako tarcza Wilderowi, Joshua czy mlode mu Dubois, kalectwo, mam nadziejevze nie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.