WALKA BRODNICKA vs MAYER 9 PAŹDZIERNIKA W USA

Przed Ewą Brodnicką (19-0, 2 KO) bardzo trudne zadanie, ale mistrzyni świata federacji WBO wagi super piórkowej, czy też jak kto woli junior lekkiej, zależało właśnie na tym, gdy podpisywała kontrakt na współpromocję z Eddie Hearnem i jego grupą Matchroom.

Przed Polką obowiązkowa obrona z bardzo groźną Mikaelą Mayer (12-0, 5 KO). Pojedynek odbędzie się 9 października. Lokalizacja jest już podobno ustalona, ale nie podano jej jeszcze oficjalnie. Jeśli Ewa wygra, w kolejnej walce podejdzie do unifikacji.

Przypomnijmy, że swoim ostatnim dotychczas występie Brodnicka pokonała w marcu na punkty Djemillę Gontaruk, broniąc po raz piąty tytuł World Boxing Organization w limicie 59 kilogramów, natomiast 30-letnia Mayer - ćwierćfinalistka igrzysk w Rio, pokonała jednogłośną decyzją sędziów Helen Joseph podczas lipcowej gali Top Rank w Las Vegas.

Starcie Brodnicka vs Mayer będzie przystawką przed głównym daniem. W walce wieczoru Emanuel Navarrete (31-1, 27 KO) i Ruben Villa (18-0, 5 KO) zaboksują o wakujący po Shakurze Stevensonie pas WBO wagi piórkowej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 31-08-2020 18:37:56 
Myśle ze przed Polka szansa na dobra karierę, tylko dobra bo ma swoje lata i nie pisze o boksie ale tak seksownej, naturalnej bokserki nie ma drugiej. Ewa nie boksuje po męsku jak Tylor ale jest o wiele ładniejsza i bardzo kobieca a to np w pokazie kostiumów kąpielowych się bardziej liczy niż prawidłowo zadawane podbrudkowym. Życzę powodzenia, Ewa proszę daj sobie spokój z walkami, szkodanTwoich atutów, głowy i urody, nimi zarobisz więcej zaś boks sobie zostaw jako ciekawostkę w życiorysie i świetny sport na tonowanie super sylwetki jaka posiadasz.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 31-08-2020 20:00:08 
Przyjdzie weryfikacja.
 Autor komentarza: Callisto
Data: 01-09-2020 16:50:50 
Jedyne co interesujace w Ewci to wlasnie biust, tyle ze w tej akurat branzy srednio sie liczy. Poza nim ani to ladne, ani elokwentne, ani mile, ani fair-play nie walczy, ani w ogole niczego boksersko nie reprezentuje, procz ciaglych zenujacych klinczy i podciagania pontonu pod szyje. Jednym slowem dno.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.