Archiwum wiadomości z dnia: 2020-08-30

 
TRYC WŚCIEKŁY NA JANJANINA: TO NIESPORTOWE ZACHOWANIE!

To miał być korespondencyjny pojedynek z Robertem Parzęczewskim. I choć takie porównania nie mają większego sensu, Mateusz Tryc (10-0, 6 KO) wypadł na tle niedawnego rywala 'Araba' bardzo dobrze. Można nawet powiedzieć, że zdecydowanie lepiej. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy po walce z pięściarzem Knockout Promotions. Padło po raz kolejny pytanie o potencjalne starcie z Parzęczewskim. Czy Tryc wierzy w ten pojedynek? Posłuchajcie rozmowy!


SULĘCKI PO WYGRANEJ: FEIGENBUTZ? JESTEM NA TAK!

Efektownie wypadł powrót po ponad rocznej przerwie Macieja Sulęckiego (29-2, 11 KO). Jedyne czego zabrakło, to nokautu na twardym Saszy Jengojanie (44-8-1, 26 KO). Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z popularnym 'Striczem', który podczas rozmowy wypowiedział się m.in. na temat swojej przyszłości.EKSPRESOWY DEBIUT KAGERMANOWA, NOKAUT KROTIUKA - WYWIADY

Obaj panowie nie potrzebowali więcej niż jednej rundy, aby zakończyć swoje pojedynki. Co tu kryć - obaj przejechali się po swoich przeciwnikach. Denis Krotiuk (4-0, 3 KO) oraz Ismail Kagermanow (1-0, 1 KO) swoje występy na gali Knockout Boxing Night 12 w Suwałkach zdecydowanie mogą zaliczyć do udanych. Posłuchajcie, co ciekawego do powiedzenia mieli obaj zawodnicy.