WIDEO: WCZORAJSZA WALKA DANIEL DUBOIS vs RICARDO SNIJDERS

Daniel Dubois (15-0, 14 KO) idzie jak burza przez zawodowe ringi. Zdaniem wielu najciekawszy prospekt wagi ciężkiej zdemolował wczoraj na początku drugiej rundy Ricardo Snijdersa (18-2, 8 KO), po trzech liczeniach w pierwszej.

Kolejną przeszkodą będzie wicemistrz olimpijski wagi super ciężkiej, Joe Joyce (11-0, 10 KO). Pojedynek powinien odbyć się 24 października w Londynie. Warunek jest jeden - przynajmniej częściowe wpływy z biletów i "bramki".

- To była łatwa robota i chyba wszyscy się tego spodziewali. Ja zrobiłbym z tym rywalem to samo, choć pewnie jeszcze szybciej. Nie mogę się już doczekać naszej walki - powiedział Joyce.

- Chciałem od razu na niego wejść i odnieść efektowne zwycięstwo. Nikt mi przecież nie płaci za nadgodziny. Potrzebuję jednak poważniejszych wyzwań - nie ukrywał Dubois po szybkiej demolce.

Poniżej prezentujemy Wam wczorajszą walkę i kolejną szybką "czasówkę" w wykonaniu bombardiera z Londynu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 30-08-2020 15:26:39 
Łatwe obicie wystraszonego słabeusza.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 30-08-2020 15:50:55 
Szkoda, że promotor Duboisa nie ma jaj i/lub środków finansowych, by odważniej go prowadzić, skoro jest w nim taki potencjał. Oby doszło do tej walki z Joycem. Tylu ludzi krytykuje Hearna, a to jak był prowadzony Joshua, czy z jakimi zawodnikami Hearn konfrontuje swoich zawodników, powinno być wzorem dla pozostałych promotorów.
 Autor komentarza: Champion20
Data: 30-08-2020 16:13:51 
Spokojnie Dubois jeszcze nie dostał porządnie i mocno w dżambo. Nadal może się okazać że to ktoś pokroju Prica
 Autor komentarza: marcinm
Data: 30-08-2020 17:41:54 
@Ramirez82 - nie wiem jakimi arogantami musza byc "ci ludzie" co krytykowali hearna i aj bo on akurat prowadzony byl wzorcowo (i odwaznie) od samego poczatku. Ale być może tacy sa (nie wpadaja mi w pamienc takie komenty).

Co do walki - fakt, bez sensu i jeżeli walk z takimi przeciwniakmi bedzie wiecej to Dubois na tym straci podwójnie bo po 1 nie bedzie sie rozwijal po 2 ludzie przestana go ogladac, znajac wynik z góry.

Walka z Joycem wydaje sie byc super ale nie zapominajmy, ze jest "przyklepana" od bardzo dawna i "dogrywana" od jeszcze dluzszego czasu, a poki co panowie nie skrzyzowali rekawic. Jeżeli Warren mysli, ze takimi walkami jak ta, podkreci jeszcze hype na walke Dubois vs Joyce to chyba powinien sie mocno zastanowic nad swoja kariera promotora, bo to sie wydaje totalnie alogiczne.
 Autor komentarza: werwoolf
Data: 30-08-2020 19:29:22 
Nie wiem czy on taki wolny, bo przeciwnik slaby i zesrany, ale jak to norma to AJ, Wilder, Whyte i Povietkin mu KO robią, dwóch pierwszych brutalne.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 30-08-2020 21:14:57 
Troche się zawiodłem na Dubois. Jakiś ten jego boks nie był w najlepszym wykonaniu. Przez to że jego przeciwnik nisko opuszczał głowę dziwnie obniżał na nogach pozycję, ciosy na tułów zadawał jakoś tak sztywno i bez trzymania ręki przy brodzie jak to np. w świetnym stylu robi Rudy. Widziałem go boksującego o poziom lepiej a tu trochę to wyglądało jakby szybko chciał skończyć, ale przy tym nie zrobić przeciwnikowi większej krzywdy, jakby cos go hamowało, może ma kontuzję?.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 30-08-2020 21:51:13 
Zgadzam się, e walka bez sensu. Lepiej by dali wideo z jakiegoś sparingu, np. z Wachem.

Natomiast dziwny komentarz o prowadzeniu. Dubois ma 22 lata, 15 walk i ma na rozkładzie Cojanu i Gormana, gdzie buki dawały blisko pól na pół. Teraz idzie na Joyce'a. Nie wiem, jak można byłoby prowadzić odważniej. Z kim miałby walczyć, z Chisorą, z Whytem? Wątpię, żeby oni chcieli taką walkę, ryzyko jest a korzyść żadna.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 30-08-2020 23:50:00 
Na tym etapie kariery Joshua miał już Cornisha i Whyte'a, a za chwilę atakował pas. Wiem, że co innego doprowadzić do walki o pas z takim Martinem, a co innego z Fury'm, czy Joshua, więc tego nie oczekuję. Ale Chisora? Czemu nie? Ale Warren musiałby wyłożyć kasę, a tu widać jest problem.

Z tym Cojanu to sobie nie żartuj :)
 Autor komentarza: Koko
Data: 31-08-2020 10:38:20 
Ja wiem czy to taki żart z Cojanu? Rumun przeboksował pełen dystans z Parkerem, Gormanem i prawie cały z Ajagbą. Dość solidny rywal.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.