RAMIREZ OBRONIŁ PASY WBC I WBO (WIDEO)

Wiktor Postoł (31-3, 12 KO) i jego sławny trener Freddie Roach przekonywali, że mają wszystko, by sprawić dziś nad ranem niespodziankę. I rzeczywiście blisko nawet było tej niespodzianki.

Faworyzowany Jose Carlos Ramirez (26-0, 17 KO) i Ukrainiec mieli skrzyżować rękawice już 1 lutego w Chinach, na przeszkodzie stanęła jednak pandemia koronawirusa. Potem nie wypalił jeszcze jeden termin i dopiero tej nocy doszło do wyczekiwanego starcia w limicie 63,5 kilograma.

Była to taktyczna rywalizacja dwóch świetnie ułożonych techników. Ale z przewagą Ramireza, który inicjował ataki i wywierał większą presję. W siódmej rundzie po przestrzelonym prawym natychmiast poprawił lewym sierpowym na szczękę i Postoł przez moment znalazł się w tarapatach.

Po ostatnim gongu sędziowie wskazali stosunkiem głosów dwa do remisu na 28-letniego Ramireza - 114:114, 115:113 I 116:112. Tym samym obronił on tytuły mistrza świata kategorii junior półśredniej federacji WBC i WBO.

Poniżej skrót walki.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 30-08-2020 15:35:11 
Ramirez wygrał z Postołem, bo walczył u siebie. Podobnie było z wygraną Josha Taylora. Naprawdę jedynym, który pokonał Ukraińca w sposób bezdyskusyjny był Terrence Crawford.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.