KAMIL MROCZKOWSKI ZADEBIUTUJE W GRUPIE QUEENSBERRY POLAND

Łukasz Furman, Informacja własna

2020-08-26

Mariusz Krawczyński we współpracy z Francisem Warrenem coraz mocniej wchodzą w polski rynek promotorski. Ich grupa Queensberry Poland dokonała drugiego mocnego transferu w tym tygodniu.

Przedwczoraj informowaliśmy Was o tym, że kontrakt z tą stajnią podpisał Michał Soczyński, mistrz Polski wagi ciężkiej z 2018 roku, który na poprzednich mistrzostwach przegrał w finale po bardzo ciekawej walce z Mateuszem Masternakiem. Dziś do grona Queensberry Poland dołączył brązowy medalista Młodzieżowych Mistrzostw Europy 2015 w wadze super ciężkiej, Kamil Mroczkowski.

"Wracam silniejszy, ciężka praca przed nami. Powrót możliwy jeszcze w tym roku" - napisał Mroczkowski w mediach społecznościowych.

Przypomnijmy, że Kamil w drodze po medal ME 2015 pokonał między innymi Daniela Dubois, obecnie najgorętszego prospekta królewskiej kategorii. A że Dubois jest promowany przez Franka Warrena, być może wkrótce jakieś wspólne sparingi... Czekamy na zawodowy debiut!

Poniżej przypominamy kilka walk Mroczkowskiego nagranych kamerą BOKSER.ORG - między innymi z Kamilem Bodziochem i wspomnianym Dubois.